Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Együttélés nélkül eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés nélkül eljegyzés?

Figyelt kérdés
Közel 4 éve vagyunk együtt de mivel nem éltünk együtt pl: albérletben ezért ez olyan mintha 2 év körüli lenne,most fogunk albérletbe menni. Ő már szeretné,hogy megkérjem a kezét 4 év után,mert úgymond már ismerjük jól egymást(többször is nyaraltunk együtt,hétvégente együtt alszunk,vagyunk). 30 év körüliek vagyunk. Várjak vele,mert mindig mondják hogy lakva ismerszik meg a másik. Amúgy ha a szerelem elmúlik, akkor átalakulhat az egész egy szeretetté,egy társ-i viszonyba. Szóval már egyre jobban felkeltik az érdeklődésemet más nők is,eljátszok a gondolattal, de nem csinálok semmit.Páromat továbbra is szeretem,kívánom.

2020. szept. 17. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
30 évesen mi a faszra vársz? Régen sem éltek együtt.
2020. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Más eltölteni valakivel 1 hetes nyaralást és más együtt élni valakivel huzamosabb ideig. Én a helyedben várnék még, mert baromi sok élethelyzet van, amiben még nem ismeritek a másikat.
2020. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

...szóval egyesek még nem nőttek ki abból, hogy papás-mamást játsszanak a napköziben.


Rém szánalmasnak tartom ezt, de ti tudjátok.

2020. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
30 év körüliek vagytok, de 4 év alatt nem jutottatok el az összeköltözésig? Én megértem, hogy VALAMI elköteleződést várna tőled, vagy legalább a hajlandóságot szeretné látni, mert ez így elég gyér. Az meg főleg, hogy 4 év után kezdesz másfelé kacsintgatni, még ha nem is teszel semmit, de azért na, így, hogy még együtt se éltek, elég cink. Amúgy költözzetek össze, és ha 1-2 hónapig jól megvagytok, akkor mehet a lánykérés. Vagy a szakítás. De ezt tovább húzni teljesen felesleges, főleg hogy szegény nőnek nincs végtelen ideje várni, ha gyereket is akar.
2020. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha 4 év alatt nem ismerted meg őt (ill. egymást), akkor régen rossz és fölösleges afelől gondolkozni, hogy lakva ismered meg a másikat!

Nagyobb problémát látok abban, hogy más nők felé (is) kacsintgatsz, még ha szereted is a párod. Valami benned már megingott, mégpedig az iránta való szerelem, szeretet...!

Jöjj elő a farbával, mert a nő házasodni akar. Érthető!.

2020. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
30 évesen ennyi ésszel.. csak gyereketek ne legyen.
2020. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ha jól értem... a párod már nagyon szeretné ha még jobban összekötnétek az életeteket, de nem annyira és most kifogást keresel amivel odázni tudod a dolgot... magyarán elbizonytalanodtál.

Ülj le magaddal és tegyél fel magadnak egy fontos kérdést. Ha 80 éves lennél és megkérdezné a 30 éves kori saját magadtól, hogy jó döntést hozott-e amikor letette a párod mellet a garast akkor jó döntést hozott volna?

2020. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
4 év alatt miért nem költöztetés össze? 30 évesen játszana ezt a fszsagot a fene. 5 hónap után összeköltöztünk a párommal, szerintem ilyen idős korban ez alap. Ez a járogatas tiniszint.
2020. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Sztem ne kerd meg a kezet. Ugyis lassan raunsz, es cserelheted le fiatalabbra. Meg boven raersz a csaladalapitassal, ez a nosteny meg csak ki akarja hajtani beloled minel elobb.
2020. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érzed magadban az igényt, hogy szeretnél összeköltözni, és összekötni vele az életedet, akkor ne tedd. A házasságnak csak akkor van értelme, ha mindkét fél akarja. Ha már most más nők után nézelődsz, csak még több fájdalmat okoznál neki.


Viszont ha nem akarsz megállapodni, legyen gerinced és közöld vele, hogy ne húzd tovább az idejét. Ő is megérdemli, hogy olyan párt találjon, akivel közösek a tervek.

2020. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!