Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Együttélés nélkül eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés nélkül eljegyzés?

Figyelt kérdés
Közel 4 éve vagyunk együtt de mivel nem éltünk együtt pl: albérletben ezért ez olyan mintha 2 év körüli lenne,most fogunk albérletbe menni. Ő már szeretné,hogy megkérjem a kezét 4 év után,mert úgymond már ismerjük jól egymást(többször is nyaraltunk együtt,hétvégente együtt alszunk,vagyunk). 30 év körüliek vagyunk. Várjak vele,mert mindig mondják hogy lakva ismerszik meg a másik. Amúgy ha a szerelem elmúlik, akkor átalakulhat az egész egy szeretetté,egy társ-i viszonyba. Szóval már egyre jobban felkeltik az érdeklődésemet más nők is,eljátszok a gondolattal, de nem csinálok semmit.Páromat továbbra is szeretem,kívánom.

2020. szept. 17. 10:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
En csak azt bánom,hogy nem akar gyereket mert azt vallja hogy hova szülné le ilyen fizetések mellé/draga alberletre? Ja es hogy mellette ne legyen elete? Bar en sem akarnak nyomorogni :( szar világ van? Magyarorszagon?
2020. szept. 17. 12:03
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a ő nem akar gyereket, Te pedig igen, akkor jól gondoljátok meg, hogy érdemes-e egymás idejét rabolni.
2020. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
En szeretnék de félek hogy igaza lesz abban a tekintetben, hogy alig maradna pénzünk. Nem akarok meggondolatlan lenni. Érzelmi alapon vágyok utódra, de ha racionalisan nézzük akkor meg félek,hogy tenyleg igaza van az ügyben hogy hónapról hónapra élnénk. (A legtöbb cég be se jelent rendesen,kevés a fizu,drága albérlet,drága kaják) nagy dilemmában vagyok. Nagyon nagy dilemmában vagyok. :(
2020. szept. 17. 12:31
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem lennétek jogosultak a fiataloknak nyújtható számtalan segélyre?
2020. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Segélyre? Azt hol tudom megnézni,hogy jogosult vagyok e-?
2020. szept. 17. 12:59
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi helyzetetek mindig változhat, oké, hogy a jelenből kell kiindulni, de azért gondolom folyamatosan teszel azért, hogy ez jobb legyen, fejlődsz, képzed magad, akármi, szóval minden esélyed megvan rá, hogy később ez javuljon. Viszont ha te érzelmi alapon vágysz gyerekre, azt nem fogod tudni örökké elnyomni racionalitással, és ha ő meg úgy gondolja, hogy a gyerek mellett "nincs élete" az embernek, akkor gyanús, hogy részéről ez egy erős NEM a gyerekre, érzelmi alapon is, vagyis még ha idővel rendeződne is az anyagi helyzetetek, akkor sem valószínű, hogy akarna. Így megértem, hogy miért nem akarod megkérni és komolyabb szintre emelni a kapcsolatot, azt viszont nem, hogy ezt miért húztátok 4 évig. Beszélgessetek, az minden kapcsolatban alap kellene, hogy legyen. Terveket, konkrétumokat is tárgyaljatok ki, és ez alapján döntsetek a továbbiakról.
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
#15 a csapból is a CSOK meg a babaváró meg ezek folynak, minden út szélén ki vannak plakátolva. Szerintem a válaszoló ezekre gondolt.
2020. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen! 14-es vagyok. Ezekre gondoltam, de koromnál fogva nem érdekel, így nem tudom, hol kell intézni. Más talán ad tanácsot.
2020. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne jegyezd el, sőt össze se kéne költöznötök, mert...

1) hatalmas problémák vannak ott, ahol négy év után már folyton más csajokon jár az eszed,

2) ő házasságpárti, te meg nem,

3) ő nem akar gyereket, te meg annyira éretlen és fogalmatlan vagy, hogy még azt sem tudod mit szeretnél.

2020. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2020. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!