Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 19 vagyok párommal ő is 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 vagyok párommal ő is 19 lassan 3 éve vagyunk együtt. Már együtt lakunk. Találtam egy posztot mi szerint 3 vagy 4 éven belül nem kéri meg a nő kezét akkor nem gondolja komolyan ez igaz? Vagy csak badarság?

Figyelt kérdés
Jó fiatalok vagyunk még. De nekem romantikus eljegyzés, nagy esküvő sok gyerek álmom van. Mindig is ez volt és most emiatt megijedtem.. Szerintetek aggasszon vagy nem kell mert butaság?
2020. okt. 26. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Statisztikailag nagyon kevés a valószínűsége, hogy egyáltalán együtt maradtok, de ez nem az eljegyzésen fog múlni.
2020. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlen badarság, de felnőtt emberek kapcsolatára gondoltak, nem tinikre.
2020. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerimtem akkor kezd aggódni, ha 23 éves korodig nem kéri meg a kezed. A házassággal még akkor is várhattok. Fősuli+egyetem+néhány év munka előtt kockázatos házasodni, mert még nagyon sokat változik a személyiségetek.
2020. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyetek már ennyire...
2020. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Az a cikk úgy 25-30 fölött igaz szerintem, nem két gyerek között. 17 évesen az akkori szerelmemről én is mindent képzeltem, aztán most már csak fogom a fejem. Az embernek kell párkapcsolati tapasztalat (nem muszáj több kapcsolatban szereznie, lehet egy hosszúban is) ahhoz, hogy tudja, egyáltalán mit lenne célszerű keresnie és kifinomultabban válasszon társat. Szóval inkább azt mondanám, hogy ma már 24-25 éves kor alatt házasodni baromság. Eljegyzés lehet, de a házasság jogi kategória és a család számára is egy különleges élmény, jól meg kell gondolni, nem pedig úgy hozzáállni, hogy biztos együtt maradunk, majd lesz valahogy, max elválunk. Szerintem.
2020. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan kapcsolatokra gondolnak itt, amik a tizedikben jöttek létre.
2020. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem badarság. Nálam 5 év után volt a lánykérés, ismerek olyan párokat ahol később. Pont az az egyetlen ismerősöm ahol 16 éves koruk óta együttvannak, ők 10 év után házasodtak. Minden kapcsolatnak megvan a maga tempója, minden párnak megvannak a prioritásai és nem mindenki akar azonnal gyűrűt az ujjára.

Ezt inkább azért szokták mondani, hogy elkerüljék azokat a pasikat, akik örökké csak hitegetik a nőket, hogy majd megkérik a kezüket, de ez sosem történik meg.

2020. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy 30-as férfit!
2020. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg nem fogtok együtt maradni (fiatalok vagytok mind a ketten, jó eséllyel az elsők egymásnak), kár ezen sírnod.
2020. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz abban hogy egyutt maradunk ez van. Nekunk kell hinni benne nem nektek! Igen is van kivetel. Mindig van.
2020. okt. 27. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!