Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álmombam megcsaltam a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmombam megcsaltam a férjem a volt barátommal. Iszonyú rosszul érzem magam és megakarom vele beszélni, badarság lenne ezzel terhelni?

Figyelt kérdés

Néhány napja éjszaka azt álmodtam hogy pihenek és a párom elkezd puszilgatni, majd mikor kinyitottam a szemem -álmomban- a volt barátom arcát láttam. S meg sem álitottam hanem szeretkeztem vele. Majd a párom felébresztett mert elkezdtem sírni -azért amit tettem álmomban-.


Azt mondtam neki rosszat álmodtam de azóta is bánt a dolog. Szerelmes vagyok a férjembe és sosem csalnám meg.

Az exem iránt már semmit nem érzek (sem harag sem szeretet, közömbös) de ezt tetézte hogy aznap amikor ezt álmodtam írt egy üzenetet facebookon hogy ő még mindig szeret. Nem vagyunk ismerősök és az üzenetet is töröltem azonnal.


Még is olyan nyomorultul érzem magam. Elszeretném mondani a férjemnek ezt az egészet, mert könnyítene a lelkemen de attól félek őt bántaná.


Szerintetek beszeljek neki erről vagy ne? Te akarnád hallani?


Bármi megoldás hogy kevesbe erezzem magam nyomorultul?



2016. júl. 7. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de AZ. Legközelebb tejet is csak úgy veszel, hogy kikéred a véleményét?


23/F

2016. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy megöltem a páromat, akit mindenkinél jobban szeretek. Ledobtam egy tetőről. Sírva ébredtem fel, mert nagyon élénk álom volt. De csak álom volt, a legtöbb esetben nem kell őket szó szerint értelmezni. Például soha nem tudnám bántani a páromat, mégis ezt álmodtam valamiért. Talán mert féltem, hogy a saját hibámból elveszítem őt, de ez sem biztos. Bele lehet merülni az álomfejtegetésbe, de végül is az a lényeg, hogy szó szerint értelmezni nem érdemes őket és a benne részt vevőket is értelmetlen terhelni. Ezek a te belső világod furcsa leképezései. Lehet, hogy a benne szereplőkre is csak kivetítesz ilyenkor valami érzelmet.

Úgyhogy ne terheld ezzel a párodat szerintem, jobb esetben sem tud vele mit kezdeni, rosszabb esetben még bánthatja is kicsit a dolog.

2016. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt megcsalós álmom, elmeséltem páromnak, meg hogy milyen rosszul érzem magam miatta. Erre megsimogatta a fejemet, és csak annyit tett hozzá, hogy fura vagyok, de azért szeret.

Én se csalnám meg őt soha, és ezt ő is tudja. Mondjuk nem emlékszem konkrét személyre, csak azzal az érzéssel ébredtem, hogy görcsben van a gyomrom, és te jó ég, mit tettem. Aztán rájöttem, hogy semmit.

Szerintem ha jó a kapcsolatotok és bízik benned, nem fogja bántani.

2016. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1x én is álmodtam ilyet, meg Ő is volt már, hogy mással álmodott, de mi tök simán elmondjuk egymásnak, maximálisan bízunk egymásban és nincs belőle gond.
2016. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma ejjel azt almodtam h ahogy ott fekszunk egymas mellett a parommal ejjel,folemterdel az exem es a szamba tolja a f..kat es kozli h ha nem teszem meg,felebreszti a parom.Magam sem ertem h miert de megtettem.

A vilag osszes kincseert sem szeretnem ezt kivesezni a parommal.

Ezek csak almok.Ram is aznap irt ram az ex,jo volt vele az oral anno,hat beleszottem az almomba,ez nem jelenti h ujra megtennem vagy szoktam ilyesmire gondolni vele kapcsolatban.

Nem mondamam el a helyedben.

2016. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

Az álmokról nagyon nem tudunk semmit, - a legritkább eset, hogy az valami tényleges vágyakozás volna.

Szóval Isten ments, hogy bármelyikőtöknek lelkifurdalása legyen e miatt.

Nem tudom, hogy jobb lenne-e ezeket elmesélni?

A Kedvesnek is vannak rémálmai az exről, nem meséli el, én meg nem látom értelmét, hogy faggassam, majd elfelejted te is.

2016. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a telepatiban, akkor ez az volt.

Nincs jelentosege. Nyugodtan elmondhatod neki. Ha o tudja, hogy megbizhat benne....miert bantana?

Ha nem feltekeny tipus, hanem egyszeru normalis ember....miert bantana?

Lesz egy erdekes beszelgetesed enni az egesz :)

2016. júl. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenképpen mondd el, legalább könnyítesz a lelkeden. Mondd el azt is, hogy te ezt csak álmodtad, gondolom, igazából SOSE tennél ilyet.
2016. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!