Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ferfiak velemenye erdekel, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak velemenye erdekel, ti mit szolnatok ha a baratnotok megkerne a kezeteket?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt, 3 eve egyutt elunk. A parom mar tobbszor mondta hogy el akar venni, beszeltunk hazassagrol es terveztuk, de ugy erzem, hogy maga a lanykeres es foleg az hogy feltetelezi, hogy draga gyuruvel kene, nagy nyomast tesz ra. Mar tobbszor mondtam neki hogy nekem ez egyaltalan nem fontos, mert nem a gyuruert akarom ezt hanem mert nagyon jol mukodik a kapcsolatunk es boldog vagyok vele, ha egy hagymakarikaval kerne meg akkor is igent mondanek, de aggodik hogy a szuleim nem fogjak komolyan venni, stb. Azt mondogatja hogy "o akarmilyen egyszeru gyuruvel nem fog". Szerintetek levennem rola a feszultseget ha en kernem meg?

23/N



2020. nov. 12. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is fontos, hogy megadjuk a módját a dolgoknak, de nagyon visszásnak érzem a párod gondolkodását. Vagyis inkább az érződik, hogy ebben nagyon nem vagytok egy hullámhosszon.

Az a különleges, roppant drága gyűrű egyedül neki fontos. Nem tud a te igényeidre figyelni. Ha igazán szeretne, akkor nem olyat akarna, ami neki fontos, hanem olyat, amilyet te, vagy legalábbis a te szempontjaidat is figyelembe venné. Vagyis nem hagymakarikával (ez poénnak persze jó :-) ), de egy számára megfizethető gyűrűvel. Mivel neked meg az a fontos, hogy megtörténjen a dolog.


Valamin gondolkodj el.

Nyilván akartok majd gyereket, ugye?

Nehogy az legyen, hogy a gyerekvállalást is azért húzza a végtelenségig, mert szerinte meg kell lennie a kacsalábon forgó palotátoknak, meg a két terepjárónak a garázsban, meg többmillió forint félretett pénznek stb. stb.

Te meg szép lassan megkeserednél, mert neked egy kis babóca kéne már évek óta, akár egy szerény, kétszobás lakótelepi lakásba, és már hányingered lenne a pénzhajhászástól.

És közben egyre több lenne a veszekedés, és a végén már TŐLE nem is akarnál se gyereket, se együttélést...

2020. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ja, a véleményemet leírtam, de a kérdést nem válaszoltam meg. :-)

Én nem szeretném, hogy a lány kérje meg a kezemet. Én ilyenekben konzervatív vagyok. Viszont én nem is halogatnám ilyen miatt a lánykérést.

Elsülhet jól is, ahogyan írod, hogy a párodról levennéd a feszültséget. Bár érthetetlen, hogy amikor megmondod neki, hogy ez neked nem kell, abból miért nem érti meg.

De elsülhet rosszul is, mivel nem engedett az elképzeléséből, te pedig ezzel keresztülhúztad azt, amit ő akart. És lehet ettől nagyon frusztrált, durcás. Az más kérdés, hogy ha ebből nagy összeveszés és szakítás lenne, akkor legalább idejekorán kiderülne, hogy mennyire kompromisszumképtelen ember. Akitől jobb is, hogy megmenekültél.

2020. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
nekem tetszene
2020. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Jujj, szegény. Mások majd jól azt fogják gondolni, hogy kis punci/papucs a kapcsolatban, ha folyton a nő hordja a nadrágot.

Én biztos kiröhögném!

2020. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Keresném a kandikamerát, mivel nincs barátnőm.
2020. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Veled egy idős vagyok, most vagyunk három éve együtt, nagyjából 2, 5 éve együtt is élünk.


Megkérdeztem a páromat és azt mondta, hogy őt nagyon rosszul érintené ha én kérném meg és nemet mondana, mert Ő akarja feltenni ezt a kérdést.


Viszont te ismered Őt, lehet jól jönne ki, de az is lehet, hogy sértené a férfiasságát.


23L

2020. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Emiatt kerdeztem pont, mert a szandekom abszolut az lenne hogy rola levegyem a feszultseget de veletlenul se akarnam hogy ezzel "megingassam a ferfiassagaban" a sajat vagy masok szemeben.
2020. nov. 12. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem vennél le szerintem semmilyen feszültséget róla.

Egyszerűen nem akar elvenni. Vagy úgy általában nem akar házasodni, vagy nem veled vagy egyszerűen még fiatalnak érzi magát ehhez (ha ő is 23 éves, akkor ez teljesen jogos). De ez a "fél, hogy a szüleidnek nem fog tetszeni, ha túl olcsó a gyűrű" ez csak kifogás.

Csak azt nem értem, hogy miért nem egyszerűbb megmondani, hogy pl. még korainak érzi, mert még nem álltok eléggé saját lábon a családalapításhoz.

2020. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Jézusom! Miért nem bírjátok kivárni, hogy normálisan a férfi kérje meg a nő kezét? 23 éves vagy, nem 33,nem vagy lekésve semmiről, ha még fél - egy évet várnod kell rá. Én sose sürgettem a párom, beszéltünk a jövőnkről, hogy szeretnénk majd összeházasodni meg hány gyereket szeretnénk, de kívártam, hogy ő akarjon megkérni, ne kierőszakoljam, vagy én kérjem meg, mert már nem bírok várni, pedig én 27 voltam, mikor összejöttünk. Így is hamar megkért, 3 hónap után összeköltöztünk, 10. hónapban megkért, rá egy évre esküvő, most várjuk az első babánkat. Tehát nem vagy lekésve semmiről.

29/N

2020. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolso 2 valaszra reagalva- en nem surgetem, soha nem hoztam fel a hazassagot, amig o nem kezdemenyezte es kozolte hogy beszeljunk rola mert o szeretne es erdekli, hogy mit gondolok, konkretan arrol beszeltunk sokszor hogy hogyan kepzeljuk el a lagzit stb szoval ez nem arrol szol hogy turelmetlen vagyok. Szerintem nem szegyen fiatalon komolyan tervezni a paroddal..
2020. nov. 14. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!