Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek arrol ha a legjobb baratotok, baratnotok semmibe vesz amikor kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazi barát.
2016. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Ha tudom hogy esze-ágában sincs elmenni ide-oda vagy beszélgetni velem, nem keresem. Ha ő keres, nem koptatom le, nincs harag.


Egyszerűen fontosabb neki a párkapcsolata, amit megértek.

2016. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én barátnőm a kapcsolata első 1-2-3 hónapján hanyagol,eddig tart a se veled se nélküled rózsaszín köd mindenhol dolog.


Utána nála normalizálódik minden.


Mivel ez alatt az idő alatt is beszélünk igaz nagyon keveset,de tartjuk a kapcsolatot. Így nem szakítom meg a barátságot.


Viszont volt már rá példa,hogy egy "barátnőm" konkrétan úgy eltűnt,hogy se híre se hamva nem volt.

Így én őt elengedtem. Aztán 6 hónap után rám írt,hogy mizu? Hogy vagy? Rég beszéltünk.

Mintha csak pár napja nem beszéltünk volna.


Én írtam egy nem túl szép levelet neki. Azóta se beszélek vele.


Aki ennyire semmibe veszi a barátait attól,mert kapcsolatban van akkor az nem igaz barát.

2016. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy teljesen normális, ha a kevéske szabadidejét inkább a szerelmével tölti, mint a barátaival. Majd ha lehiggad, úgyis visszatalál hozzánk. De mi már felnőttek vagyunk.
2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megérteném, bár az más kérdés, hogy én nem tenném ugyanezt vele.


Jelenleg nincsen legjobb barátom, mert nem tudok köztük különbséget tenni, mert mindegyik nagyon jó barát. Nyilván, ha az egyikük akivel eddig nagyon jóban voltunk, becsajozna, és nem írna rám, megérteném. Hadd élje ki a szerelmét, hadd élvezze az életét. Tudom, hogy nem felejt el. És ez idő alatt nem is kötekednék vele, hogy "na mi van rám sem írsz?" dologgal, mert akkor csak eltávolodnánk. Lenne barátnője, tudom az első 1-2 hónapban csak vele beszélne meg minden, de szerintem ez természetes. Utána majd szépen bemutat engem neki, és helyreáll a rend. ;) Én biztosan nem nézném őt le ezért.

2016. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azok a személyek akik így viselkednek nem mindig gondolkoznak racionálisan. Ezért is, ha így viselkedik a legjobb barátod, akkor beszéld meg vele. Mond el, hogy zavar hogy ennyire semmibe vesz a párja miatt, s nem kéne elhanyagoljon. Ha nem képes felfogni és változtatni, akkor sajnos nem barátod; ajánlom felejtsd el őt.


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!