Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem fogják azt hinni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogják azt hinni hogy azért kérte meg a kezem mert terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nov. 7.en kérte meg a kezem a párom és ma voltam orvosnál terhes vagyok. Meg nem tud róla senki sem a párom sem majd ha haza jön este elmondom neki de nem tudom hogy? 😅

Félek hogy majd azt hiszik ezert kért meg.



2020. nov. 13. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel ki mit hisz?
2020. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Áááá, várjál!


Ha megtudja, lehet el sem vesz.

2020. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha elég felnőttnek érzed magad a házassághoz és a gyerekvállaláshoz, akkor ahhoz is elég felnőttnek kéne lenned, hogy leszard ki mit gondol az egészről.
2020. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon necces amit a 2-es ír.
2020. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel, rosszmájú a násznép vagy miért zavar?

Engem nem nagyon érdekelne, simán elhiszem, hogy később tudtad meg, hogy baba lesz, mert nyilván történik ilyen, egyébként elég gyakran. Illetve számomra nincs értelme erről hazudnia bárkinek is, az is oké, ha a lány kérés előtt is már tudják, hogy baba lesz.

Család vagy barátok, ismerősök véleményétől félsz?

Egyébként ha megmondod nekik az igazat, az az ő problémájuk, ha képesek ezen fennakadni, hogy szerintük ez nem igaz. Inkább örülni kell mindkét hírnek és ezzel foglalkozzanak, ez rád is vonatkozik... Ne aggódj, hanem élvezd ki, ez egy szép pillanat.

2020. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

De, kb. mindenki ezt fogja gondolni. Még akkor is, ha elkezded magyarázni, hogy az eljegyzés után tudtad csak meg hogy terhes vagy. Akkor még ki is röhögnek, hogy kamuzol.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha kicsit is fontos neked hogy ki mit gondol, akkor miért szexeltél védekezés nélkül...

2020. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsétek be úgy az eljegyzés hírét mindenkinek, hogy rögtön mondjátok milyen jól időzített, mert három nappal később derült ki, hogy terhes vagy.
2020. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Garantált, hogy azt hiszik majd. De nem kell barmokkal foglalkozni.
2020. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Azt mikor mondod majd neki, hogy nem övé a gyerek? D: 😃
2020. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

És ha azért jegyzett volna el? Szerinted az ciki? Miért fontos neked hogy tudják hogy téged nem a terhesség bmiatt jegyzett el? Többnek érzed magad tőle?

Mert ezen kívül semmi jelentősége ;) inkább örülj a bebinek, sokkal nagyobb dolog mint egy eljegyzés!

2020. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!