Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észre fogják venni (ebből)...

Észre fogják venni (ebből) szóbelin, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Még a héten szóbeli érettségizek. Általában reggeltől délig időszakosan, de rám tör a hányás, nem csak sima hányinger.

kb 3 órát leszek bent, szóval gyanítható, hogy esetleg hánynom kell majd (még olyan reggel nem volt eddig, hogy ne hánytam volna). Lehet hogy azt fogják hinni csak simán ideges vagyok? mennyire gáz, ha majd azt mondom, hogy csak az idegtől van, esetleg ha kérdezik hogy mitől lehet. 4 hónapos terhes vagyok.



2017. jún. 21. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen nagyon rossz volt vizsgáknál a gyomrom, szerintem lazán ráfoghatod a stresszre.
2017. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
És ha észreveszik? A legegyszerűbb megmondani, nem?
2017. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bajoskaa válasza:
89%
Én is iesmi cipőben járok,nem akarom h menjen a pletyka. Ne izgulj e miatt, nem fog senkinek feltűnni csak mindenki ideges lesz. Így elég idegea leszel a szóbelin. Ne foglalkozz mássokal
2017. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomóan annyira stresszelnek, hogy tényleg hánynak, pedig nem is terhesek.

Szóval szerintem nem lesz gáz.

2017. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem volt, csak izgultam. Nem éreztem,hogy gond lenne, de mindenki rémülten zavart el,hogy egyek valamit mert hullafehér voltam és kérdezgették hogy biztos jól vagyok e. Szóval sok mindent produkálhat az izgalom, nem hiszem hogy rögtön arra fognak gondolni.
2017. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pocakod nem látszik még, akkor nem fogják észrevenni, sok mindent láttak ők már vizsgázó diákoktól. Nálunk pl az osztály strébere pánikrohamot kapott, mert érettségin jött ki belőle a 4 év feszkó. Mindig jókedvű, kedves csaj volt, de ott kiakadt teljesen. Egy kis hányás emellett fel se tűnt volna senkinek.
2017. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Vigyél zacskót
2017. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A foiskolan minden vizsga elott a fel csoport a wc- re rohangalt.
2017. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszr virus miatt harom napig orankent hanytam. Szoval erre is foghatod.
2017. jún. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rá lehet fogni a stresszre is, vagy akármire, nyilván nem a terhesség lesz az első gondolatuk egy érettségin. Bár én lelkis vagyok még a melóhelyemen is egyből elmondtam, hogy babát várok, mert nem tudtam volna letagadni, ha rákérdezett volna valaki. Nyilván, ha nem kérdezik meg nem kell elmondani :D


Oké a te helyzeted kicsit más és, ha nem akarod magad pletykáknak kitenni, akkor ez teljesen érthető. Próbálj kekszet rágcsálni, és vigyél zacskót is, hogy kellemetlen helyzetbe se kerülj. Mondd, hogy gyomorrontásod van.


Kitartás és egy nagy kalappal a vizsgára. Utána boldog babavárást és jó egészséget :)


34hkm

2017. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!