Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek milyen jegygyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen jegygyűrűt érdemes venni és hol?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt és tervezgetem megkérni. Nem akarok Swarowskit... Viszont 70-100 ezer körülire gondoltam. Érdemesebb megnézni a kisebb ékszerboltokat?

2020. nov. 15. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
menj be érdeklődni egy ékszerboltba és majd ott segítenek
2020. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam vannak tapasztaltabbak ilyen téren és akkor lenne kiindulasi pontom hol kezdjem 😃
2020. nov. 15. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok 😊 szerintem jobb ha élőben nézelődsz egy ékszerboltban minthogy neten keresgélj. nagyjából jó ha tudod a gyűrűméretét, de a legtöbb üzletben ingyenesen szűkítik/tágítják ha mégse felel meg a méret. szóval emiatt ne izgulj. és figyeld meg milyen ékszereket hord/szeret. én pl a sárga aranyat nem kedvelem magamon,így fehéraranyat kaptam anno:) köves gyűrűk szoktak az átlagos eljegyzésik lenni, de ha tudod a párodról milyen stilus jönne be neki akkor az alapján keresgélj az üzletben. fehér/sárga/rózsaarany is lehet, mindenféle szinű kővel, mintával stb:)
2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem 😃 inkább fehérarany vagy ezüst ékszerek tetszenek neki, amúgy nemnagyon hord ékszereket csak nyakláncot az is ezüst.
2020. nov. 15. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor a fehérarany lehet a jó választás, 40-50 ezer körül is lehet már kapni 14 karátosat :)
2020. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg ha megpróbálnál óvatosan érdeklődni? Figyelj “Kata”, a “Sanyi” meg akarja kérni a nője kezét és ezt a hármat nézte ki de nem tud dönteni, te melyikre szavazol? Onnantól könnyebb lesz döntened :) esetleg testvért-családtagot meg lehetne kérdezni, hátha tudnak támpontot adni. Én pl pontosan tudom milyen gyűrűt szeretnék :D
2020. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes dolog ez.

Az utóbbi időben nagyon vágytam már a lánykérésre. Pinteresten egész mappám van olyan gyűrűkből, amik tetszettek. Egész pontosan tudtam, hogy milyet szeretnék. Nem nagyon horosk ékszert, de az ezüstöt jobban kedvelem, így inkább fehéraranyat szerettem volna. Tetszenek a színes, féldrágaköves, egyszerű megoldások. A kerek, ovális és háromszög alakú kövek tetszettek első sorban.


Erre jött a lanykérés. Kaptam egy sárgaarany gyűrűt, szögletes fehér kővel :)

És... Imádom:D Sosem választottam volna ilyen gyűrűt, de a saját kezemen annyira tetszik, annyira passzol, annyira szép:) És a legjobb benne, hogy a párom ízlését tükrözi. Hogy igazán ő "van" benne.


Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ha az illető szeret és komolyan gondolja, akkor bármilyen gyűrűt veszel tetszeni fog neki és szeretni fogja. Ha eltalálod az ízlését, akkor azért, ha nem, akkor meg azért, mert rád emlékezteti.


Egyébként szerintem egy klasszikus kis köves gyűrűvel nehéz melléfogni. Cirkónia bőven jó, de ha pici benne a kő, még a gyémánt se vészesen drága.

2020. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2020. nov. 16. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!