Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kértétek meg a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kértétek meg a párotok kezét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,üdvözletem! Szeretnék egy pár történetet hallani hogy kinek hogyan kérte meg a párja a kezét(illetve mennyi idősen?).. Érdekel Férfiak-Nők,Lányok-fiúk története is,ki hogyan csinálta.. Az én történetem röviden: Páromat 3,5 éve ismertem meg és nagyon nagy boldogságban megvagyunk (kicsit több mint 3 éve már!) Azaz minden tökéletes szerencsére! Nagyon szeretem és ő is engem,párszor már beszéltünk is róla hogy jó lenne majd azért pár év múlva esküvő,gyerekek,stb... úgyhogy tényleg nem csak egyoldalú a dolog! Egyébként majdnem 1 éve már hogy együtt is lakunk (még szülőknél sajna de jól kijövünk velük!) Most pedig hogy látom ennyi idő elteltével is minden annyira jó és tökéletes vele arra gondoltam hogy megkérem a kezét! Saját belátásom szerint nagyon örülne neki és persze én még jobban ha igent mondana! Nyilván közelednek most az ünnepek de én nem akarom ahhoz kötni mert sokan úgy csinálják,de én nem szeretném! Nyilván ha előtte csinálom akkor viszont a karácsonyi családi ebéd-vacsinál tudunk is egyet ünnepelni ami szuper lenne! Esküvő kb. 2 év múlva lenne! A vírusra való tekintettel is illetve hogy addig lenne idő szervezkedni,külön költözni a szülőktől,stb...

Szerintetek érdemes ennyi idő elteltével ezt a nagy lépést megtennem? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Ami még lemaradt: A korunk: Én:23F ő:22L



2020. nov. 29. 22:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még ami lemaradt: Számomra egyébként fura hogy mostanában nagyszülők,ismerősök,barátok egyre gyakrabban kérdezgetik tőlünk hogy "És mikor lesz már eljegyzés vagy esküvő?" Amire persze legtöbbször egybehangzóan az a válaszunk hogy idő kérdése de hamarosan már szeretnénk! Legjobban akkor döbbentem le mikor múltkor leendő anyósjelölt tette fel nekünk ezt a kérdést! :D
2020. nov. 29. 22:58
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne várj tőlem romi sztorit. Ültünk az albérletben a kanapén összebújva, tervezgettük a jövőt. Saját ház gyerek stb. És ha már így szóbajöttek a tervek, random bekérdezett, hogy leszek e a felesége én meg azt mondtam igen és ennyi. Összeházasodtunk, vettünk egy házat, egy éves a lányunk. Ennek már 6 éve.

Nem a hogyan kérte meg a lényeg, hanem ami utána jön. Az sokkal fontosabb.

2020. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Évfordulónkon elvitt engem a kedvenc falunkba Tihanyra és az Apátságnál volt a nagy kérdés.

Majd szállást is foglalt Tihanyba (nagyon messze lakunk tőke) és ő titokban össze pakolt nekem ruhát.

(én semmiről se tudtam, azt se tudtam, hogy hová megyünk, szóval minden meglepi volt)

20/L 28/F

2020. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Akkor érdemes megtenned ezt a lépést, ha teljesen biztos vagy a döntésedben. Ha hiszed, hogy 20-40ev múlva is egymást támogatva, szeretve lesztek együtt. Ha tényleg öt akarod, a rosszban is, betegségben is, szűkös időkben is.


Az én kezemet a férjem majdnem 2 év ismeretség után kérte meg, januárban felmentunk vonattal Pestre a barátnőm szülinapját ünnepelni, előtte való este, ahogy megerkeztunk Pestre, ettünk egy jót aztán felmentunk a halaszbastyahoz, meg akartam neki mutatni a kilátást (ő meg sosem járt ott). Ott igazán romantikusnak találta a párom az alkalmat, leterdelt, és megkerdezzem, leszek e a felesége. Nagyon szép volt, mert senki nem járt arrafelé, így tényleg kettesben történt, a háttérben pedig a lépcsőkön hegedulo zenész zenéje szólt, akinek aztán nagy boldogságban a párom az összes aprojat odaadta.

A gyűrűt együtt választottuk ki, fel évvel a lanykeres előtt. Esküvő fel évre a lanykeres után volt. 36 és 28 évesek voltunk.

2020. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Október 23-án közös programként azt terveztük, hogy átmegyünk Szentendrére kicsit sétálgatni, nézelődni. Út közben megláttam egy "tömegközlekedési múzeum" táblát. Mivel a párom nagy veterán autó fán, így sejtettem, hogy tetszene neki, úgyhogy bementünk. Ki voltak állítva régi villamosok, buszok, amelyekre fel is lehetett szállni. Volt ott egy kék Ikarus busz, mire mondta a párom, hogy "gyere, menjünk egy kört". Majd mikor felszalltunk és leultunk, megkérdezte, hogy "meddig jössz?". Nekem persze azonnal adódott a válasz, hogy "veled bármeddig". Erre fogta magát és elővette a gyűrűt:) Igazából a kérdést nem tudta feltenni, mert ahogy megláttam, elkezdtem sipítozni és sírni, hogy "Ez most az? Most megkéred a kezem? Ugye tenyleg megkéred a kezem? Ez tényleg az?" :DDD


Igazából azért tetszett, mert félig tervezett volt, hiszen hozta a gyűrűt, de igazából maga a hely.nem is volt tervben, de tök jól adódott az alkalom, amit kihasznált. Aranyos és romantikus volt, és nagyon passzolt hozzá.

2020. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Tök jó, hogy ilyenekben gondolkodsz!:)

Az én kezemet egy rövid túra alkalmával kérte meg a férjem egy domb tetején, ahol nagyon gyönyörű volt a kilátás, többek között a saját házunkra. Tűzött a nap, szép volt nagyon.

2020. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a névnapomon kérte meg a kezem a férjem. Hazajött a virággal meg a gyűrűvel és feltette a kérdést. Két éve voltunk akkor együtt. 4 hónap múlva házasodtunk. Ez 8 éve volt.
2020. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jujj de szuper válaszok! :) Köszönöm mindenkinek! (Minden válaszolónak ment a zöld kéz!) Gyűjtöm az ötleteket,tapasztalatokat és valahogy csak sikerülni fog nekem is! :) Úgyhogy jöhetnek még ilyen történetek!
2020. nov. 30. 20:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ilyen kirándulásos,túrázós helyben gondolkodom,lehetőség szerint közönségtől elzárva azaz vagy kettesben lennénk vagy esetleg még pár baráttal!
2020. nov. 30. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

2,5 hónapja voltunk együtt. A tűzijáték alatt amit az erkélyről néztünk, elém térdelt, elmondta, hogy élete szerelme vagyok, nem tudna nélkülem élni, velem akar megöregedni, és megkérdezte " hozzám jössz feleségül"? Én boldogan mondtam igent, aztán ott helyben szeretkeztünk az erkélyen😊 24 éves voltam ő 21.

Ez már több mint 10 éve volt:) Természetesen azóta is együtt. Most lesz a 9. házassági évfordulónk:)

34/N, 31/F

2020. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!