Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jegyeztek el? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jegyeztek el? Hogy kértétek meg a párotok kezét? Írjatok a romantikustól az extrémig minden jöhet!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Párizs - Eiffel Torony tetején.

Az út is meglepetés volt, elötte este tudtam meg hogy csomagolni kell mert utazunk. Csodálatos volt és felejthetetlen emlék.

Letérdelt és úgy kérte meg a kezem.

2010. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 24. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
párommal elmentünk nyaralni pár éve. már régóta terveztük az utat, mert hosszú szabadságot tudtunk kivenni. egy vidéki kis házikóba mentünk, ahol az egész ház a miénk volt. a környéken volt strand, hegy, múzeum, rendezvények, minden. első nap iszogattunk a szálláson, beszélgettünk, nevettünk. aztán a többi nap mentünk mindenfelé. az utolsó napon, délután mondta, hogy alaposan ünnepeljük meg az utolsó napot, az utolsó éjszakát. eleve sokáig aludtunk. így délután elmentünk hajókázni, estefelé sétáltunk egy gyönyörű parkban, este beültünk egy romantikus hangulatos étterembe. hazaértünk és mondta párom, hogy fürödjünk együtt. gyújtottunk gyertyát és megmaszírozott, és mondta, hogy van egy apró meglepije. gondoltam, biztosan teli rakja a szobát gyertyával vagy ilyesmi mert mondta, hogy fürödjek egyedül ő megcsinálja a meglepimet. kb fél órát fürödtem mikor bejött és hozott egy sexi rucit. piros hálóinget, amit felvettem és kimentem. a házikót telirakta gyertyával, szólt valami lassú zene, az asztal is teli volt gyertyával és behűtött pezsgővel. kiültünk a teraszra ami szintén teli volt gyertyával és ittunk pezsgőt és beszélgettünk. főleg ő, mivel elmondta, hogy milyen fontos vagyok neki, mennyire szeret, felidézte szinte sz összes boldog különleges élményünket, majd adott egy ajándékot. egy fotóalbum volt, amiben a közös képeink voltak benne. majd kaptam egy borítékot, amiben képek voltak kivágva innen-onnan. és mindegyik hátuljára volt írva valami a borítékra meg az, hogy a jövőd. és volt ott ház, nyaraló, kocsi, motor, gyerek, medence fotók, mindenféle jó. és mindegyik hátuljára volt írva valami, hogy ez hamarosan megkaphatom, ezt csak akkor ha nyerek a lottón, stb. és kaptam egy rövid levelet, amit addig olvastam el, amíg ő bement. az állt benne, hogy mit választok ezek közül, mert akkor igyekszik teljesíteni és ne felejtsem el, hogy mennyire szeret. kijött egy dobozkával és letérdelt elém, majd azt mondta, hogy én vagyok az élete értelme, a világon mindennél jobban szeret, akármi is történik. és megkérte a kezemet.... nagyon megható volt, el is sírtam magam. persze igent mondtam. kísérőgyűrű volt benne. utána volt sírás-rívás ölelkezés, majd szeretkeztünk egy hatalmasat :) utána még kiültünk és pezsgőztünk, simogattuk egymást, újra beültünk a kádba és ott beszélgettünk tovább. nagyon romantikus és meghitt volt. utána meg az ágyban vagy 2 órán keresztül csak puszilgatott és simogatott. nagyon jó érzés volt, hogy ennyire szeret és odafigyelt mindenre. másnap mentünk haza és a családnak rögtön elujságoltuk.nagyon örültek, áldásukat adták. következő hétvégén vettük meg a gyűrűket közösen és másnap volt egy szűk családi eljegyzési vacsora. hát nekem ilyen volt, a mai napig minden apró részletére emlékszem. csodás volt!
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem ez gyönyörű lehetett. Megkönnyeztem!

Köszönöm a válaszodat!

2010. aug. 24. 16:03
 5/13 anonim válasza:
77%

A parommal mar 3eve voltunk egyutt, mikor osszekoltoztunk a nyaron. Eltervezte, h szenteste megkeri a kezemet a szuleim elott. Persze senki nem tudott rola, csak o.

Anyukam, apukam, tesom es anyosom elott, leterdelt, elovette a gyurut es megkerdezte, h leszek e a felesege. Persze igent mondtam, es nagyon boldogok voltunk (vagyunk). Azota a lagzit tervezzuk, amit alig varunk.

2010. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi olyan nevetséges kedves kérdező? Valóban így történt a leánykérésem.

2010. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

az egy mosolygó fej, h. tetszettneki, legalábbis én így értem...

nekem még nem kérte meg a párom a kezem, igaz 18/L vagyok ő 23/F és most szombaton leszünk 2 éve együtt nagyon szeretjük egymást, szinte hihhetetlen! de mindennek eljön az ideje, és még van időnk, nekem fősuli...neki munka..de remélem mindig együtt:-)

és te kedves kérdező? párkapcsolat? házasság? kor?nem?

2010. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az tenyleg csak egy mosolygos fej. szerintem is
2010. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tetszett a leánykérésed és csak egy mosolygós fejjel reagáltam rá. Örülök hogy válaszoltál. Kíváno hogy életetek végéig maradjatok együtt!
2010. aug. 25. 12:01
 10/13 anonim válasza:
82%

Szia!

Az enyám kicsit infantilis,de nagyon kedves történet... Én elég korán rátaláltam az igazira,mindössze 15évesen. A 20. szülinapomra jegyzett el.

Kedvenc figurám a Füles a Micimackóból,hát adta magát,hogy ő valahogy "jelen legyen"... Torta,tüzijáték,virág,és végül sétált felém egy hatalmas plüss Fülessel. Már ennek is nagyon örültem,hát még mikor észrevettem,hogy mi lóg a nyakában! Megkért,legyek élete végéig mellette... Természetesen azonnal igent mondtam! :)

Ez négy éve történt,azóta van egy gyönyörű kislányunk! :D

2010. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!