Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Túrázás közben, egy erdei kis tó mellett a Bükkben, az erdő közepén :) Éppen szemerkélni kezdett az eső, pocsék idő volt, de egy lélek sem volt így rajtunk kívül ott, csak a mókusok láthatták a dolgot :D Éppen a tájban gyönyörködtem, amikor megfordultam és láttam, hogy ott térdel és feltette A kérdést :)

Tudtam amúgy, hogy mire készül, éreztem rajta, hogy nagyon izgult egész nap :D Látványosan sokáig fordítottam hátat neki, amíg a tájat néztem (amúgy tényleg gyönyörű volt, május elején, minden már zöld, meg virágzó meg minden), kicsit ügyetlenkedett amíg elővette a gyűrűt, de hát ez is hozzátartozott a dolog varázsához. Nekem nem vont le az élményből semmit egyébként, hogy nem ért teljesen meglepetésként, és életem egyik leggyönyörűbb emlékeként dédelgetem :)


Rá 365 nappal megvolt az esküvő is.

2021. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Az ötödik évfordulónkon welnessezni mentünk egy jéghotelbe. Volt síelés, forralt bor, privát jacuzzi. Ebben a jacuzziban tette fel a nagy kérdést. Elég romantikus volt, a medence is ki volt világítva, körülötte is gyerták, rózsaszirmok. Többször is elképzeltem már, milyen lesz az eljegyzséem, de ilyenre egyáltalán nem számítottam. El is sírtam magam. Rá fél évre össze is házasodtunk.
2021. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A kedvenc városunkba utaztunk, este sétáltunk a kivilágított főtéren, aztán behúzott egy eldugott kisutcába és mondta, hogy hozott nekem valamit... 😊 24 éve történt ❤️
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A jósvafői tengerszemnél sétáltunk, gyönyörű volt a helyszín, tengerkék víz, vízesés.. a legjobb barátja is velünk tartott a barátnőjével, ők fotóztak. Persze mit sem sejtettem az egészből, máskor is volt már ilyen 'duplarandi'. :) Nagyon megható volt, a vízesés előtt álltunk és ott térdelt le elém, percekig sírtam utána. :) Tökéletes pillanat volt.
2021. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
De jó ilyeneket olvasni! 😊Mindegyik nagyon tetszett! Irigykedik a szívem, nekem sose lesz ilyenben részem
2021. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5: nekem sem lesz, de megmelengető legalább olvasni:)

Ki pontoz le mindenkit???

2021. jan. 18. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lenne? 😊
2021. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Elém állt a névnapomon és azt mondta: "Tudom, hogy nem így képzelted a lánykérést, de lennél a feleségem?"

Amilyen hülye vagyok, örültem neki, pedig nem volt valami romantikus, bár a gyűrű nagyon szép volt. Én éreztem magam megtisztelve, hogy végre hajlandó feleségül venni. Röhejes, mert igazából csak megoldotta magának a lakhatását, mivel az én házamban éltünk.

2021. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is jó olvasni.

De itt csak az, pontoz le aki irigykedik 😉😉

2021. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Nyaralni voltunk, itt Magyarországon. Sétáltunk "haza" az étteremből a panzióba, egy kis téren kellett átmenni. Szép, térköves, padok, hangulatos lámpák... Mivel csendes kisváros, forgalom sem volt, csak mi voltunk. Itt kérte meg a kezemet gyűrűvel, letérdelve.

(Mi is úgy voltunk, hogy előtte már beszéltünk róla, hogy diploma után esküvőt szeretnénk, ez előtte volt pont egy évvel.)

2021. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!