Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, el tudnátok mesélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, el tudnátok mesélni, hogy hogyan kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Olvastam már erről sokat más közösségi oldalakon, hogy més kultúrákban hogy történik, viszont kiváncsi vagyok, hogy a magyar nőknek a kezét hogyan kérik meg, hogy milyen élmény volt nektek (vicces, váratlan, esetleg szomorú).


Köszönöm a válaszotokat!



2019. júl. 23. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltunk a Margitszigeten, elkormányzott egy csendes, félreeső részre, és ott megfogta a kezem, elővette a gyűrűt és megkérte a kezem. Igent mondtam.

Teljesen váratlanul ért, és nagyon romantikus volt. Tökéletes.

2019. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécsre utaztunk egy hosszú hétvégére, hozott egy lakatot a lakatfalra, feltettük és mondta, hogy van még itt valami... Igent mondtam, életem legjobb döntése volt. ❤️
2019. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon régen szóba került, hogy számomra olyan elcsépelt, hogy születésnapon, "Valentin napon", karácsonykor kérik meg valaki kezét, mert az olyan kiszámítható... :D A párom is egyetértett ezzel. És mivel a tudatalattimban mindig ebbe voltam, ezért teljesen váratlanul, meglepetésszerűen ért a dolog, amikor a romantikus születésnapi vacsora után feltette a nagy kérdést. Bizonyítja az, hogy elsírtam magam, nem tudtam válaszolni sem (azonnal), a pillanat is kiesett a "sokktól", szóval ez tényleg kegyetlen nagy meglepetés volt, de életem legszebb pillanata volt :) Abszolút nem akarnám másképpen!
2019. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Balatoni lány vagyok, tudja, hogy ott érzem magam a legjobban:) sokat járunk nyaralni, utazni, de a szívem mindig oda húz. Én mindig úgy gondoltam, hogy majd biztos egy nyaralás alkalmával fogja megkérni a kezem, hisz adott volt.. voltunk nagyvárosban, óceánnál, tengernél, hegyekben, tényleg mindenhol:) tavaly augusztus végén Balatonfüreden voltunk, odavalósi vagyok én is. Sétáltunk haza a borhétről, nevetgéltünk, jól éreztük magunkat:) egyszer csak, amikor már nem volt tömeg, csak ketten voltunk az utcában letérdelt elém egy gyűrüvel:) tökéletes volt, tényleg.
2019. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Érdekességképpen megosztom veletek: 2 ismerősöm is elmentek romcsi hétvégére. Egyik Maldivra másik Párizs. Mondanom sem kell, hogy annyira kiszámítható volt a lánykérés, hogy ahogy megláttam a képeket, egyből tudtam, hogy gyűrűvel térnek haza. Így is lett 😅 Na, most akkor azok a lányok mennyire sejtették? Nagyon... 🤦🏻‍♀️
2019. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Akkor én írok egy nem romantikusat. :) Este Tv-t néztem, amikor bejött a nappaliba, és azt mondta: Nyuszikám kérdezhetek valamit? Persze azt hittem valami teljesen hétköznapi dologról lesz szó. És akkor megkérdezte. Se gyűrű, se zene, se gyertyafény. :) Egyszóval tökéletes. Annyira spontán volt, nem készült, egyszerűen csak jött neki az érzés. Sokkal őszintébb volt, mint bármilyen megszervezett dolog. ;)
2019. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer nekem megadatik, én is valami ilyen egyszerű helyzetben. Talán ébredés után, teljesen kómásan teszem majd fel a kérdést.
2019. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már három éve jártunk, egy éve együtt is éltünk a barátommal. Egyik rokonom minden évben elhívott magához málnát szedni (Szob környéke), idényben ugye szükség volt minden kézre. Ez annyi volt, hogy ott kaptam szállást+kaját, szedtük a málnát azon a hatalmas területen, és még jól is éreztük magunkat. Mivel már együtt éltünk, kérdeztem a rokonomat, jöhet-e a barátom is, úgy mint én. Oké, jöhetett. Aztán szedjük, szedjük, kánikula volt, elmerülten szemezgettük, és egyszer csak megszólal a párom: "Nóra, szeretnék kérdezni valamit. Hozzám jössz feleségül?" Mire én marha értelmesen, hogy "Mi vaan, nem értem." Erre megismételte újra, akkor már többen ránk figyeltek. Mondtam neki nevetve, hogy igen!!!:)) Aztán átöleltük egymást, csók, de a derekunkra volt szíjazva a kis vödör, amibe szedtük a málnát, úgyhogy nem is tudtunk összesimulni, akkor meg ezen röhögtünk nyerítve. Körülöttünk mindenki tapsolt. (24 éve együtt, két lányunk van.)

N/44.

2019. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!