Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet megkapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkapni a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet könnyebben/gyorsabban megkapni a magyar állampolgárságot. Ha osszehazasodunk akkor hamarabb megkapja? 7eve dolgozik itt Magyarországon. Nem tudom hogy ezt hogy működik.

És mi az az állampolgársági vizsga?



2021. jan. 26. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honosítással 8 év Mo-n lakással, büntetlen előélettel, nyelvismerettel és állampolgári vizsgával lehet. Házasoknál kedvezményes honosítás van, elég 3 év ittlakás. Az állampolgári vizsga elég alap, Magyarország történelméről meg ilyen általános dolgokról kérdeznek. Amúgy az állampolgáráságról szóló törvényben minden benne van a-tól z-ig, azt ajánlom forgatni, illetve millió netes forrás van, mintavizsga, stb.
2021. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Vegyél letelepedési kötvényt.

Rogán Tóninak kell a pénz új jacht-ra.

2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

“ Házasoknál kedvezményes honosítás van, elég 3 év ittlakás.”


Igen, de az is csak akkor, ha már előtte legalább 3 évig házasok voltak. Tehát ez még így is lehet akár 6 év is. Viszont ha van gyerek, akkor mindenképp lerövidül 3 évre.

‘ háromévi ittlakás után honosítható a magyar állampolgár házastársa, akinek a kiskorú gyermeke magyar állampolgár, a menekült, illetve az, akit magyar állampolgár örökbe fogadott, s időközben nagykorúvá vált,

2021. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Az attól függ milyen állampolgár eredetileg. Nyugat-Európa legtöbb nemzete, Izrael, Kína, Egyesült Államok előnnyel indul. Legrosszabbul akkor jár, ha szlovák, szerb, ukrán vagy román állampolgárságú magyar - sajnos nekik általában nem adják meg. Vagy csak nagy harc árán.
2021. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

"Az állampolgári vizsga elég alap, Magyarország történelméről meg ilyen általános dolgokról kérdeznek."

Hááát, én megnéztem azokat az "elég alap" kérdéseket, én ezen komolyabb felkészülés nélkül nem mennék át, pedig egész életemben magyar voltam.

2021. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2021. jan. 27. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:

3


Igen, igazad van, köszi. Fejből írtam és ezt nem vettem figyelembe, úgyhogy akkor ez nem opció a kérdezőnek. Érdemes akkor már megvárni a 8 évet és addig is elkezdeni szervezni.

2021. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!