KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » EljegyzĂ©s » Ha 18 evesen meg keri a...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ha 18 evesen meg keri a baratom a kezem akkor nem korai? A baratom 25 eves en meg 18 es 3 eve vagyunk egyutt. Nem gaz?? 😊es ebbe mar nem szol bele senki ugye? Legyszi csak normalis valaszokat!

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 17:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** vĂĄlasza:
96%

Nem szĂłl bele senki, csak mikor mĂ©g 8 Ă©v mĂșlva is csak jegyesek lesztek, senki se veszi komolyan, hogy lesz ebbƑl eskĂŒvƑ.

MĂĄr ha akkor mĂ©g egyĂŒtt lesztek.

Gondolom, nem tart ott a kapcsolat, hogy el is kezditek szervezni az eskĂŒvƑt, egy Ă©ven belĂŒl meg a felesĂ©ge leszel.

2021. febr. 18. 17:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/37 anonim ***** vĂĄlasza:
88%
Ha neked felmerĂŒlnek ilyen kĂ©rdĂ©sek, akkor inkĂĄbb mĂ©g ne legyen eljegyzĂ©s, mert mĂ©g gyerek vagy..
2021. febr. 18. 17:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/37 anonim ***** vĂĄlasza:
41%

És hogy kĂ©ri meg a barĂĄtod a kezedet 18 Ă©vesen? VisszakĂŒld egy ĂŒzenetet a mĂșltba a 7 Ă©vvel korĂĄbbi Ă©njĂ©nek hogy kĂ©rjen meg?


EgyĂ©bkĂ©nt szerintem korai a hĂĄzassagon törnöd a fejed ha mĂ©g az igekötƑket sem tudod hasznĂĄlni.

2021. febr. 18. 17:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/37 anonim ***** vĂĄlasza:
88%
MĂĄr csak ebbƑl a kĂ©rdĂ©sbƑl is ĂŒvölt, hogy mennyire gyerek vagy, szĂłval de, nagyon korai Ă©s nagyon gĂĄz. És amĂ­g amiatt izgulsz, hogy mit fog szĂłlni anyuci, addig teljesen komolytalan is. De legalĂĄbb kirakhatod fĂ©szre Ă©s a barcsinƑcsik ĂĄjuldozhatnak tƑle.
2021. febr. 18. 17:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/37 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Hogyhogy nem szĂłl bele senki? AnyukĂĄd majd biztos beleszĂłl, vagy legalĂĄbbis kommentĂĄlja. AmĂșgy az eljegyzĂ©s az semmi, olyan, mintha megĂ­gĂ©rnĂ©tek, hogy örökre egyĂŒtt lesztek. A hĂĄzassĂĄgnak vannak jogi következmĂ©nyei, lĂĄthatĂł a kĂŒlvilĂĄg szĂĄmĂĄra, az egy komoly(abb) elkötelezƑdĂ©s. Azt Ă©n idegenkĂ©nt nem tudom megmondani, hogy korai-e, semmit nem tudok rĂłlatok. KizĂĄrĂłlag a korod alapjĂĄn szerintem mĂ©g ne hĂĄzasodj, ennyit tudok mondani.
2021. febr. 18. 17:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/37 anonim ***** vĂĄlasza:
40%

HajrĂĄ!

Majd kiderĂŒl mi lesz a vĂ©ge.


De azért rakosgass majd félre egy kis pénzt sajåt magadnak.

2021. febr. 18. 17:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/37 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Szerintem nincs ahhoz kotve hogy 1 even belul eskuvo lesz sot mi az hogy nem veszik komolyan hogy ebbol eskuvo lesz?? Alapbol ha en azt latom h valakit eljegyeztek nem gondolom arra h na akkor ezeknek mindjart eskuvojuk lesz! Lehetnek evekig jegyesek! Lehet csak egy kis meglepetes is a parjanak ugy gondolom!
2021. febr. 18. 17:32
 8/37 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Lehetek gyerek vagy akarmi de ha leszarom hogy ki mit gondol utanna meg pletykaljak hogy ennyi evesen mar ferjhez megyek akkor meg az van hogy ja...es nyilvan nem szeretnem eltitkolni. Akkkor ez hany evesen normalis? 30?
2021. febr. 18. 17:33
 9/37 anonim ***** vĂĄlasza:
76%
Szerintem nem egĂ©szsĂ©ges a tĂșl hosszĂș eljegyzĂ©s. 1Ă©v a normĂĄlis, 2Ă©vnĂ©l több mĂĄr nem jĂł.
2021. febr. 18. 17:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/37 anonim ***** vĂĄlasza:
78%
#7 persze hogy nincs, valószínƱleg ebben az esetben sem lesz kb. soha.
2021. febr. 18. 17:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!