Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok az extrémebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az extrémebb eljegyzésről?

Figyelt kérdés

Néztem sok eljegyzéses videót, a legtöbbjük írtó snassz. Nekem 3 verzió tetszene (ebben a sorrendben):

A) elmennénk búvárkodni egy 3 méteres vagy mélyebb medencébe és annak az aljára rejtené el a gyűrűt a párom, amit közben megtalálnánk

B) hőlégballonozás közben nagyon magasan a levegőben kérné meg a kezem, miközben gyönyörködünk a panorámában

C) egzotikus ország fehér homokos tengerparti bungalójában egy egész napos szexelést követően



2021. ápr. 28. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek fontos a körítés, annak érdemes ilyen élménybe fektetni, persze nem árt ha tud róla a barátod, hogy ilyesmire vágynál :) Nekem az ilyesmi nem az én világom, bár más fajta eljegyzés se az. Mi csak simán megbeszéltük mindenféle körítés nélkül és ez így tökéletes volt :D
2021. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ra penzed, akkor hajra :D nekem a C verzio jonne be legjobban.
2021. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az A-verzióról egyből az a borzasztó szomorú eset jutott eszembe, amikor valami tropikáriumban a faszi az akváriumból lebegve mutatta be a "hozzám jössz?" kérdést, és a nő persze nagyon örült, igent mondott, de mire az akvárium tetejéhez ért, a pasija megfulladt :(


Ez nagyon személyiségfüggő, engem simán túrázás közben az erdő közepén egy tó partján kért meg a párom, nekem életem egyik legromantikusabb pillanata volt, de hát mi ilyenek vagyunk, nekem ezek amiket leírtál csak felesleges körítés lenne. Ha a te személyiségedhez ezek illenek igazán, akkor azt remélhetőleg a párod is feltételezi, de azért érdemes tényleg elmondani neki, hogy ez a vágyad :)

2021. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőről nekem is ez a sztori jutott eszembe mint amit #3 írt. A B elég romantikus, kérdés hogy mennyit hallasz a nagy kérdséből odafenn. A C sem rossz. Nekem nőként nem volt fontos a körítés, szóval ennyire nem volt extrém eljegyzésem, de mégsem volt átlagos. A férjemnek fontos volt hogy ne legyen snassz, ő találta ki az egészet.
2021. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-2-es... köszi, szeretek élni.


3-as viszont olyan jó lenne :)

2021. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
C az nagyon jó. A többi nem tetszik. Ha valakit szeretsz és szeret nincs szükség köritésre, az a külvilágnak szól.
2021. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem a túlzásokat. Legyen meghitt, ötletes, de nem kell ilyen extrém baromság. Szerencsére pont ilyen is volt.
2021. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BeefEater ***** válasza:
32%

Alapvetően szerintem egy eljegyzés eléggé személyes ahhoz, hogy csak ketten legyünk.


De ha extrémet akarsz itt van két ötlet:

https://www.youtube.com/watch?v=P2MFbCqfg5w

https://www.youtube.com/watch?v=AqF0Q3-3YW8

2021. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Kinek mi... Én csak azt szeretném, hogy megbeszéljük, hogy összeházasodunk. Nem kell körítés.

A búvárkodásosról nekem is a haláleset jutott eszembe, a hőlégballonozás közben rettegnék, az egzotikus tengerpart meg nem az én világom, nem vonz egyáltalán. Ez utóbbi szerintem minden, csak nem extrémebb. 10-ből 8 ismerősömet valami tengerparti nyaralás alatt kértek meg.

2021. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy haverom tök hétköznapit tervezett. Hazafele mentek valahonnan és gondolta majd a lakásban előkapja a gyűrűt oszt szevasz. Elromlott a lift. Kértek segítséget de nem biztatták sok jóval őket(2-3óra). Haver kihasználta az apropót és ha már így alakult feldobja a hangulatot azzal hogy ott az elakadt liftben megkéri a kezét. A csaj nemet mondott (vagyis hogy még idő kell neki ilyen komoly elhatározáshoz de egy szépítve tálalt nem volt). 2óra múlva kiszabadultak de sokkal több időnek tűnt
2021. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!