Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan, ahogy írtad. Nem akart veled tervezni. 100%, hogy nem téged akar féltékennyé tenni, te már nem foglalkoztatod őt sajnos.
2021. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
98%

6 éve nem vagytok együtt és azt hiszed, hogy féltékennyé akar tenni? Ez komoly?


Azt a lányt szereti, téged nem szeretett. Vele tervezi a jövőt, veled nem tervezett. Ez ilyen egyszerű.


Ideje lenne tovább lépni így 34 évesen.

2021. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
94%

Több mint 6 éve! Térj már észhez!


Maximálisan lesz**arja, hogy te hol vagy mit csinálsz.


Te viszont beteg vagy, mondhatni eléggé beteges...ideje lenne 6 év után összeszedned magad.,


Nem ő az egyetlen férfi a világon.

2021. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
De vettünk egy közös autót meg együtt éltünk. Biztosan szeretett. Csak valamiért nem akart engem elvenni meg eljegyezni. Most akkor engem nem is szeretett tiszta szívéből???
2021. ápr. 19. 14:47
 5/70 anonim ***** válasza:
98%
Édes szívem, mit számít már ez? Azóta eltelt 6 év, lehet téged is szeretett de akkor még nem akart megállapodni. De valszeg nem voltatok az igaziak egymásnak, mivel exek vagytok. Tiltsd le a volt barátodat és magaddal foglalkozz, így 34 évesen lehetne több eszed, minthogy ilyeneken rágódj. Az exed téged totálisan leszar, ennyi idő után biztos, hogy nem akar féltékennyé tenni. Azt a lányt most szereti, vele tervezi az életét, te meg lépj tovább.
2021. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
97%

ez hihetetlen :)


Figyelj, te is itt élsz a földön! Egy Bolygón élünk!


A legtöbb ember nem az első párjával éli le az életét, de sokan nem is a 2. vagy 3-al.


Szeretjük ezt is a következőt is meg az azutánit is, olyankor mindenki telerakja az instát meg facebookot, hogy ő életem szerelme....2 évvel később új pasi....ő életem szerelme és így tovább.


VÉGE LETT! Tökéld már be 6 év után!

2021. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

De én szakítottam vele. Lehet azóta is rosszul van miatta nem?

És volt több próbálkozása másokkal miután szétmentünk de senkit nem kért meg.

Meg most alig hallani róla valamit mert a lánnyal él. Meg érte dolgozik állítólag meg minden. Vagyis ezt mondják de nagyon remélem hogy csak engem akarnak vele idegesíteni.

2021. ápr. 19. 14:55
 8/70 anonim ***** válasza:
98%
Igen minden éjszaka telesírja 6 éve a párnát miattad. Felnéz a csillagos égre és rád gondol. Minden nap a képeidet nézi. Az a csaj csak egy gyenge pótlék. Most jó?
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
98%
Ideje lenne megérteni, hogy nem körülötted forog a világ. Azért jegyezte el, mert szereti, és vele akar lenni, nem azért, mert téged akar idegesíteni. Elképesztő egoizmusra vall ilyet gondolni, hogy ennyi év után még jelentenél neki bármit is egy múltbéli kapcsolaton kívül. Ideje továbblépni!
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
99%
Basszus, 6 év. Nem, nem téged akar féltékennyé tenni. Boldog. Mással. Ha kicsit jobban terveztél volna azalatt a 6 év alatt, lehet te is találtál volna valakit, akivel boldogok vagytok, és megkér 🤷‍♀️
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!