Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg az apukájátó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg az apukájától a kezét?

Figyelt kérdés

A párommal lassan immár 2 éve együtt vagyok, és elszeretném venni feleségül, de a régimódi híve vagyok, hogy a leendő apóssal le ülünk, megbeszéljük, de hogyan álljak neki?

Viszek neki egy üveg bort,pálinkát, és le ülünk megbeszéljük, és mondom neki elszeretném venni a lányát?

Valaki kérte már meg a párja kezét így?


Ki mit javasol,hogy,mint csináljam? Mert úgy nem akarom megkérni a kezét,hogy csak én meg a párom, szeretném a leendő apóstól , hogy mit gondolna majd róla, én és a lánya.?



2021. jún. 29. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen már nincs. Nem vagyunk az apák tulajdonai és nem kell tőle kérni semmit. A döntés a mienk. Ráadásul 2 éve együtt vagytok, jól ismered a szüleit, minek kéne szertartásoskodni? Leültök a szülőkkel és ketten bejelentitek hogy házasodtok.
2021. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy
2021. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Előbb a csajt kérd meg, aztán szólj a papának. Odamész és egyszerűen elmondod a sztorit.
2021. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
A kulcsszavak között ott az eljegyzés is. Nos, az eljegyzés egy szép családi ünnepség, aminek keretében megkéred a kezét az apjától.
2021. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, az esküvőig tartó szüzességgel nem vagy régimódi.
2021. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Okyan gusztustalan. Pia plusz két farok arról beszél, hogy ki fogja ezentúl csicskáztatni. Hányinger.
2021. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó elég rossz életed lehet ha rögtön ez jut eszedbe :D a volegenyem elkérte apámtól a kezem aztán egyik se “csicskaztat”. Nekem tetszett a gesztus, faternak is.
2021. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

Anyukádtól nem kellett elkérni, csak a pöcsösök egyezkedtek? Csodaszép szokás.


Nem vagy csicska, mondogathatod ezt magadnak, ha így jobb.

2021. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
:D oksi! Akkor leszek csicska, de legalább pozitív csicska, akinek nem mindenről a rossz jut az eszébe
2021. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezőnek! Sütögettünk apuéknál majd amikor kettesben marad a volegenyem apuval, akkor nagy nehezen kibökte, hogy mit szeretne. Apukám bekonnyezett és nagyon őrült neki. Az, hogy hogyan történt a diskurzus azt nem tudom
2021. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!