Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, mennyire várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire várjátok el, hogy a gyűrű amivel megkérik a kezetek, igazi gyémántot tartalmazzon?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 15:57
1 2 3
 11/29 Edina Hegyi ***** válasza:
58%

Nem vàrtam el.

Nem vagyok nagy igènyű :)

Meg amùgy is nem szeretem ELVÀRNI a dolgokat!! Mert ha èn veszek ajàndèkot a pàromnak, akkor ő sem vàrja el hogy PL:. Rolex òràt vegyek neki.

Az ilyen elvàràsos alapon nem is eljegyzès az eljegyzès!

Elnèzèst kèrek MINDENKITŐL! ha tèvedek.

2021. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%

Személy szerint én jobban szeretem a kristályokat, ásványköveket, meteroit darabokat. A párom tudja mit szeretek és a gyűrűt meg is mutattam neki, hogy melyiket szeretném, ha esetleg megkérne (Ő kérte, hogy mutassam meg).

Ez neki kb 30-45ezer forint lesz így ahhoz képest, amit ő mondott, mint keret a 100-250ezer szerintem ez egy nagyon barátságos ár.

25N

2021. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azért örülnék neki, mert úgy tudom kevésbé tompul, mint a cirkónia és jó eséllyel nem pár évig fogom hordani :D
2021. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 AliceGamer ***** válasza:
64%
Semennyire, felőlem egy kipörgetett gagyi műanyag gyűrűvel is megkérhetné a kezemet a párom, akkor is igent mondanék :D
2021. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem vártam el a gyémánt gyűrűt, cirkónia van, ez 50 ezer volt, ugyanez gyémánttal 300 ezer lett volna. Inkább vettünk egy új franciaágyat :P
2021. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

Én elvártam, mivel a párom jól keres. Bár a vőlegényem is mondta,hogy nem egy gagyi vackot fog venni, mikor szóba jött ez témába.

Azt is kaptam végül.

2021. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

"Aki nem örülne a gyémántnak, az miért nem?"

Én nem szeretnék a lánykéréshez kövesgyűrűt, hanem csak eljegyzési, karikagyűrűt, ami kő nélküli. Ennek van jelentése számomra, a lánykérős kövesgyűrűnek nem, azt nem is hordanám.

Nem várom el a gyémántgyűrűt, sőt inkább annak örülnék, ha tiszteletben tartaná a véleményemet és nem venne semmiféle ilyen fölösleges dolgot haveri nyomásra, mert "úgy illik".

2021. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Elvárom, és felvállalom, még ha a gyakori csóró rétege agyvérzést is kap tőle :D Bár nem szükséges magyarázkodnom, de azért leírom, hogy azért várom el, mert MINDKETTEN jól keresünk, jól élünk és nem lennék hajlandó igent mondani, ha egy igénytelen gyűrűvel kérné meg a kezem. Az irigykedők most szavazzák le a válaszom :)
2021. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

18


Nem vagyunk csórók közel sem, mindketten jóval átlag felett keresünk Bp-n, de mégis úgy gondolom, hogy szánalmas vagy, már bocsi.

Először is, ki lett írva egy kérdés. Miért tartozik bele neked a válaszadásba mások csórózása, és más gyűrűk igénytelennek minősítése?

Én beírtam, hogy nekem a színes köves gyűrűk tetszenek (pl. akvamarin, zafír, rubin, stb.), és mégis lepontoztak páran, gondolom a hozzád hasonlók. Szó nincs arról, hogy ne lenne pénz gyémántra, csak egyszerűen nekem a színesek tetszenek.

Meg egyébként nem rossz kicsit tájékozódni, hogy honnan van a gyémánt és kik bányásszák.

Max. néhány nagyon kicsinyes és buta csóró irigykedik rád, más inkább szánakozik, vagy egyenesen sajnál, hogy ennyire felszínes vagy, és ennyire kevered a szépséget, igényességet a lenézéssel, májerkedéssel és státusszal.

2021. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%
Azt sem várom el, hogy megkérje a kezem, nekem más értékek a fontosak.
2021. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!