Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy kérték meg a kezét? Hány év (vagy hónap) együtt járás után? Hány évesek voltatok akkor? Sejtetted?

Figyelt kérdés
Csak szimplán kíváncsi vagyok a sztorikra, szeretem ezeket hallgatni (itt olvasni) :)

2021. okt. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

1 év és nem egészen 1 hónap után, október 23-án. Elmentünk Szentendrére kicsit kikapcsolódni, és odafelé a város határában megláttam egy "tömegközlekedési múzeum" feliratú táblát. Párom nagy régiautó és egyéb járműfan, úgyhogy megemlítettem neki, hátha kíváncsi rá. Persze kapott az alkalmon:D Mit ne mondjak, nem volt nagy tömeg...:) Az egyik teremben pont kettesben maradtunk, felszálltunk egy szép kék Ikarus buszra, mire a párom megkérdezte, hogy "na meddig jössz?". Én meg kapásból rávágtam, hogy veled bármeddig. Erre előkapta a gyűrűt:D Igazából a kérdést nem is tudta feltenni, mert elkezdtem örvendeni és síkítozni, hogy "Ez most az? Ez most az? Most megkérded a kezem?":D

Van egy olyan tippem, hogy nem volt konkrét terve az eljegyzésre, csak hozta a gyűrűt és remélte, hogy akad valami romantikus pillanat, mikor elsütheti:) Szerintem a legtöbb lány nem így képzeli el, de nekem végtelenül aranyos és romantikus volt, ráadásul nagyon passzolt hozzá.

2021. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

1 év után... nálunk mondhatni én kértem meg” 😂 nő létemre...

Együtt intéztük a gyűrűt.. aztán a hivatalos dolgokat. 🤷🏻‍♀️

Kilenc év az ő javára..

17 voltam akkor, most 25.

2021. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy éve éltünk együtt pont azon a napon. Másfél éve voltunk együtt. Én 22, ő 26 éves, először voltunk épp együtt vidámparkban (kicsit tériszonyos a párom, de ő akarta, mert mindig is zavarta, hogy fél a magasban). Azt mondta, mielőtt elviszi a szívroham szabadesés közben, muszáj elintéznie még valami fontosat. Szóval mielőtt felszálltunk volna bármire, megkérdezte, hogy leszek-e a felesége, ha egyben kibírja. :) Nem számítottam rá, hogy pont itt fog megtörténni, de nem csalódtam, önmagát adta, ráadásul random emberek megtapsoltak minket. :D
2021. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Auchan, hűtőpult! Mert ott ismerkedtünk meg! 😍
2021. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
2 és fél év után, 22 évesen. Nagyon sokat jártunk a vadasparkba, és ott kérte meg a kezem a gyűrűsfarkú makik mellett, mivel imádom őket. Nem is lehetett volna szebb.
2021. okt. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
8 hónapja voltunk együtt, mi is elutaztunk éppen. Olyan bénán vezetett az odaúton, csoda, hogy túléltük, iszonyatosan izgult. Mindenre gondoltam, hogy mi baja lehet, de arra, hogy lánykérés miatt izgul, pont nem. 😄 18 voltam, ő 29, 20 éve volt.
2021. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónapja voltunk együtt amikor megkért, a Velencei tónál strandoltunk:). Tudtam, hogy meg fog kérni, mert együtt vettük a gyűrűket, de hogy mikor akarja az meglepetés volt. 24 éves voltam, ő 21. Egyébként 1,5 év után házasodtunk össze. ( 12. éve vagyunk együtt):)
2021. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

28 éves voltam, ő 35. 9 hónapja jártunk, amikor megkérte a kezem.

Adott egy lakáskulcsot, és megkérdezte... Egy évvel késöbb én szakítottam.

A férjemmel két évvel később találkoztam, 2 hónap múlva együtt éltünk,egy éve jártunk, amikor tehes lettem. Másfél éves volt a gyerek, amikor azt kérdezte, jó e az aug 6- ai nap, mert akkor van hely az anyakönyv vezetőnél.

2021. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 Ezt meséld már el, hogy hogy! :)
2022. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!