Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány év kapcsolat után tudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év kapcsolat után tudnád azt mondani, hogy megalapozott egy eljegyzés?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt párommal, én már most nyitott lennék az eljegyzésre.

Természetesen nem az itt kapott válaszol alapján tervezem megkérni a párom kezét, szimplán kiváncsiság, ki hogy látja :)



2021. okt. 20. 14:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem az idő számít, hanem a mélysége. Mi másfél év után ejtettük meg az eljegyzést, de mi abban az időszakban nagyon sok dolgot átéltünk: családi dráma miatti feszültséget (apám zsarolt engem és édesanyámat, fenyegetett, a párom végig mellettünk állt, az ő apjával az én bátorításomra vette fel újra a kapcsolatot, az is egy érzelmileg erős pillanat volt), közösen éltünk majdnem a kezdetektől, én közben belevágtam egy esti képzésbe a munka mellett, közben itthon dolgoztunk mindketten, gyakorlatilag folyamatosan összezárva egymással, láttunk világot, vettünk közös kutyát, elég intenzív volt az egész. Aztán mikor úgy éreztük mindketten, hogy a másik kiáll mellettünk, számíthatunk rá, a mi érdekeinket nézi és szereti azokat az embereket, akik számunkra kedvesek, akkor úgy éreztük, hogy nekünk együtt van jövőnk. És ekkor történt az eljegyzés.


Ha nem élünk együtt vagy a munka miatt csak este látjuk egymást, esetleg az életünk egy nyugodtabb időszakában jövünk össze, akkor lehet, hogy úgy érezném, hogy van még mit próbára tenni ebben a kapcsolatban, mert a jóban könnyű társnak lenni. Így viszont magabiztosan mondtam igent.

2021. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3%

10-es, hogyne, kijön. 5 éve élünk együtt, és néha olyanokat művel a kedves párom, hogy az eszem megáll tőle.


Szóval, nyugi 2-3 év az lófing.

2021. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Én 7ev együtt járás és ebből 3év együtt élés után sem érzem. Sokszor olyan mintha egy kislányt nevelnék..
2021. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Fél, 1 év szerintem oké. De az végülis a férjem döntése volt hogy anno 2,5 hónap után megkérte a kezem. Ez a lényegen nem változtat, mindketten nagyon hamar éreztük, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Ez az elmúlt majd 12 évben sem változott, amit eddig együtt töltöttünk.:)
2021. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az eljegyzés mikéntje legyen meglepetés, de maga a tény, hogy házasodnátok, ne legyen kérdéses.


Ha már ott tart a kapcsolat, hogy aktívan szervezitek a közös életeteket, van tervetek arra, hogy hol, hogyan éltek, ki milyen felekezet, párt, filozófia gondolataival ért egyet, ki gyerek, kutya, stb tervek is hasonlóak.


Amikor megkértem a barátnőm kezét, 100%ra tudtam, hogy igent fog mondani, mert már ezerszer volt róla szó.

Pl reggel az ágyban kávézva, randevún, a laptop előtt összebújva egy-egy elejtett félmondat.

2021. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!