Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiaknak szól a kérdésem Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól a kérdésem Mi alapján döntötted el ?

Figyelt kérdés

Hany éves voltál ? Most hány éves vagy ?


Mikor érezted azt,hogy igen eljött az idő az eljegyzésre


Mi alapján döntötted el,hogy igen megkérem a kedvesem kezét

Mik voltak a fő szempontok ?



2022. febr. 12. 04:49
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azért a döntés szót választottam,mert úgy érzem nagy döntés az,hogy valaki azt mondja igen én ezt a nőt választom aki elkísér az életem végéig jobb esetben
2022. febr. 12. 04:49
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Terhes lett.
2022. febr. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2 elég kevés infó

Hány évesek voltatok

Akartátok a gyereket


Most még együtt vagy vele ?

Bármelyik fél nem szeretné a babát több alternatív döntések is vannak és nem csak az abortuszra gondolok

2022. febr. 12. 05:05
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Nekem kérdezgeti a csajom, hogy nem kéne már szorosabbra fűzni ezt az egészet? Gondolkodtam, de szerintem nem. Az egyik ok pedig az, hogy ezzel a hajszolással elvette a szabad döntésem lehetőségét.
2022. febr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#4

Mióta vagytok együtt

Hany éves ?

Együtt éltek?


Ez még nem hajszolás,hogy rákérdezz,hogy mégis milyen szándékaid vannak vele kapcsolatban a jövőt illetően


Én 23 voltam amikor megismertem a páromat,most 27 vagyok,2 éve együtt élünk és igen én is egyszer rákérdeztem,hogy hogyan tervezi a jövőt,szeretne eljegyzést házasságot hány gyereket


Olyan kevés információt irtok le

2022. febr. 12. 05:29
 6/26 A kérdező kommentje:

Azt írod,hogy az egyik ok ez,ezek szerint van több is ?


Amúgy ha így érzel akkor miért nem mondod el neki ?

Egyáltalán vele akarsz lenni ?

Miért raboljátok el egymástól az időt

2022. febr. 12. 05:33
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Vasárnap reggel úgy ébredtem, hogy összebújtunk, éreztem a haja illatát, a meleg kis teste a karomban, és arra gondoltam, hogy minden nap így akarok ébredni, életem végéig.

Még aznap megbeszéltem vele, hogy részemről ez több, mint járogatás, és költözzünk össze. Egy évet adtam magunknak, hogy jobban megismerjük egymást. Azt tisztáztuk, hogy mindketten akarunk házasodni, és mikor és hány gyereket szeretnénk. Ez fontos, ebben nincs kompromisszum.

Utána megkértem, és bő egy évvel később házasodtunk. Így is majdnem három évvel az első randi után, tehát egyáltalán nem kapkodtunk. De nem is akartuk húzni az időt.

2022. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%

"Ez még nem hajszolás,hogy rákérdezz,hogy mégis milyen szándékaid vannak vele kapcsolatban a jövőt illetően"


Pedig de, plane ha igy direktbe rakerdez.

Teljesen mas, ha ket fel egy puszta termeszetes beszelgetes alkalmakor kiter erre is.

Az ilyenek, hogy: "Emeljuk magasabb szintre a kapcsolatunkat..." "..a baratnoim mar mind ferjnel vannak.." stb duma tul atlatszo, kb ilyen: "Kerd mar meg a kezem bakker" feelinget nyujt!


Mondok egy peldat: a kozvetlen rokonsagomban a sracot mindenki ezzel szekalta, hogy mikor keri mar meg a parja kezet! Hova vezetett ez? A srac pont azert nem kerte meg, mert nyomas ala tettek es a vegen mar ugy esett volna ki, mintha masok miatt szanta ra magat. Ahogy fentebb mar irtak: elvettek tole a szabad dontes lehetoseget. Kioltek belole, pedig a szandek meg volt,csak ezt o akarta..a sajat erzesei szerint es nem kulso nyomasra, csak mert XY-ek szerint ideje lett volna.

Senkinek nincs joga belepofazni. Egy no is ezzel csak azt tudja elerni, hogy nem lesz belole semmi. Oda a varazs.


Persze megertem, hogy egy kapcsolatnak van egy fejlodesi ive es korrekt tudatni a masikkal, hogy mit varjon a jovotol. Ezzel egyetertek! Deviszont ezek beszelgetesek soran derulnek ki. Ha varod a gyurut, akkor felthetoen ISMERED MAR a parod annyira, hogy tudd, mennyire komolyak a szandekai veled kapcsolatban!


Nalunk pl. mar az ismerkedesunk alatt beszeltunk ezekrol (de tok lazan), hogy kinek mi a fontos, szeretne-e gyereket stb. Akkor persze meg benne volt a pakliban, hogy egyaltalan nem biztos, hogy egyutt valositjuk meg ezeket a terveket. Viszont! Fontos szempontokban teljesen egyetertettunk, aztan hagytuk, hogy az egyutt toltott evek es az erzeseink vezessenek bennunket. Harom honapja annak,hogy jegyesek lettunk.

2022. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Persze igazad van,nem mindegy hogy csak simán egy esti beszélgetés alkalmával jön elő vagy úgy zsaklatja a család vele.
2022. febr. 12. 06:17
 10/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom ki pontozta le a válaszokat én mindennek zöldet adtam
2022. febr. 12. 06:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!