Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelt kérdés
Házasok vagytok azóta, vagy esetleg válással végződött?
2022. júl. 2. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%

Nekem még nem kérték meg a kezem, csak utaltak arra, hogy KIEMELTEN fontos szereplő vagyok az életükben - ilyen barátságok nem számítanak?


(Azért nem jött össze, mert még sosem volt megfelelő "pillanat"...)

2022. júl. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Covid lezaras volt, se étterem, se esti kijaras

Konyhában állva ettem a hideg rantotthust mikor az azóta már férjem odalepett, hogy üljek le mert kérdezni akár valamit

2022. júl. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

"Ha Kanadába akarunk költözni, akkor egyszerűbb lenne, ha összeházasodnánk."


8 éve vagyunk házasok.

2022. júl. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

A bankból kijöttünk, miután elintéztük a lakáshitelt, ahol mondták, hogy ha összeházasodnánk, akkor kapnánk majd a születendő gyerek után kedvezményt. Majd megkérdezte a párom, hogy nem e kéne?

Ennek már 21 éve és még tart és a kedvezményt is megkaptuk. :)

2022. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezektől az életről lejöttem kb😂

Bár a hideg rántott hús is jobban csúszik, ha elhangzik ez a kérdés😄

2022. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Sose akartam házasodni, számomra az egész romantikus lánykérés dolog konkrétan egy rémálom, sose szerettem volna és még mindig nem szeretnék ilyenben részt venni. Mi csak simán megbeszéltük a dolgot, praktikus okai voltak. Az esküvőnk sem volt hagyományos, nem volt semmi felhajtás vagy lagzi, csak egy összejövetel a barátainkkal - ha visszamennék az időben, ezen sem változtatnék semmit. Mi ilyenek vagyunk, nekünk ez a jó. Azóta is együtt, összesen 10 éve.
2022. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ismerősöm ragaszkodott a dátumhoz,hogy aznap legyen. Neki a hasa ment, nőnek megvolt és szakadt az esső. Megtörtént 5éve házasok 2 kisfiúk van.
2022. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, csak nekem volt ilyen lehangoló a lánykérésem, de jó tudni, hogy ritkábbak a kellemes sztorik, mint gondoltam.
2022. júl. 2. 12:33
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam a rántott húsos:) Nekem nem a felhajtás lett volna amúgy sem a lényeg hanem a kérés és a gyűrű

Az esküvő már olyan volt, amilyennek megálmodtuk

2022. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a tiéd milyen volt? 😀
2022. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!