Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezed?

Figyelt kérdés
Házasok vagytok azóta, vagy esetleg válással végződött?
2022. júl. 2. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Kérdező, de akkor írd meg Te is légyszi, neked hogy volt?:)

2022. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Akkor én is írok egy kiábrándítót. Előző nap szólt a barátom, hogy másnap legyen nálam az útlevelem (1993-ban volt), valamint hogy kéredzkedjek el egy óra hosszára délelőtt a főnökömtől. Jött értem a munkahelyemre, átmentünk (szomszéd ország, egy híd választja el a városunktól), ott sokkal nagyobb választék volt akkoriban karikagyűrűből. (Ez még a karika gyűrűs eljegyzés időszaka volt, még nem volt divat a gyémántos lánykérő gyűrű).

Oké, kiválasztottuk, aztán sietni kellett vissza, nem miattam, hanem neki kellett sietni a saját munkahelyére. Egy útkereszteződésben pirosra váltott a lámpa, akkor elővette a gyűrűt, hogy most van egy kis idő, megkéri a kezem, és az ujjamra húzta.

Nem tudtam, sírjak, vagy nevessek.

(29 éve együtt:)

2022. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmi extra. Simán, otthon elővette a gyűrűt, és megkérdezte. Még igazán meglepetés sem volt, mert a gatyája zsebében megtaláltam előtte a gyűrű megrendelő lapot. De nekem jó volt ez így, amúgy sem vagyok romantikus típus. 2 éve vagyunk házasok.
2022. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
3-as vagyok. Számomra egyáltalán nem volt lehangoló az enyém. Mi azóta is együtt vagyunk, jól működik a házasságunk, egy csomó ismerősömnek meg volt romantikus lánykérés Párizsban, vagy akárhol, hatalmas lagzi, aztán már rég elváltak. Az esküvőnk is egy csütörtök délután volt, szűk család és pár barát, tök jó volt így nekünk, viccelődtünk is az anyakönyvvezetővel, hogy úgyis érdekházasság lesz. Viszont működik, és ez a lényeg.
2022. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

2,5 hónapja voltunk együtt, Augusztus 20 volt, az erkélyről néztük a tüzijátékot, közben letérdelt, elmondja hogy én vagyok élete szerelme, és megkérdezte hozzámennék e feleségül? Igent mondtam, aztán megünnepeltük az ágyban;)

Természetesen együtt vagyunk azóta is, 12 éve. Házasok 10,5 éve:)

2022. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Elmentünk kirándulni és túra útvonalakat kerestünk. Kértünk a helyiektől tanácsot, hova érdemes elmenni. Út közben volt pár szép vízesés, barlang és virágos rét, de a férjem folyton elégedetlen volt, hogy nem tetszik ez, nem jó az, mindenhol sok a turista. Aztán kiderült, hogy az A, B, C tervét is áthúzták, sehol sem voltunk egyedül. A végén egy spontán helyszínen találtunk egy kis romot és amíg próbáltam nem elesni a gyökerekben, ő talált egy megfelelő helyet és megkérdezte. Egyszerű volt, pont jó. A nászútat is spontán csillagtúrára terveztük, nem volt előre foglalt szállás, kitűzött látnivalók, stb. Azóta is így csináljuk, 8 éve bevált.
2022. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Sétáltunk a körúton a barátnőmmel (két éves kapcsolat és egy éve laktunk együtt) és egy ékszerüzlet előtt azt mondtam, hogy vegyünk karikagyűrűt. Köpni nyelni nem tudott de bementünk és megvettük. Életem legjobb döntése volt. Most lesz nyáron a 20. házassági évfordulónk.
2022. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%

Lassan 2 évvel ezelőtt nézegettünk apartman lakásokat a párommal mert nyaraló városban élünk és szerettünk volna egyet venni hogy aztán kiadjuk.

És egyik este nagyon szakadt az eső (mintha neki játszott volna az élet direkt) és hívott, hogy jön értem a munkahelyemre mire végzek mert nagyon esik és ne gyalogoljak haza így. Aztán amikor felvett, mondja hogy először még nem haza megyünk mert az egyik régi ismerőse eladja az apartmanját és oda adta neki a kulcsot, hogy megnézhetjük aztán majd döntünk, hogy esetleg megvennénk-e.

Odaértünk, beléptünk a lakásba és fel volt díszítve, egy óriási rózsacsokor és mindenféle gyümölcs, hidegtál, édesség, rózsaszirommal kirakott szív közepében pezsgő volt kitéve.

Meglepődöttségemben nem is tudtam hirtelen mire véljem de nagyon örültem neki.. Aztán oda fordultam a páromhoz hogy megköszönjem és hogy miért kapom, addigra már a gyűrűvel a kezében toporgott, hogy leszek-e a felesége.

Csodás élmény volt, hiszen előtte sosem volt szó róla és előttem senkivel nem járt jegyben meg ilyen komolyabban ezért abszolút még nem számítottam rá.

Azóta a férjem és rettentő szerencsém van.❤️

2022. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!