Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudjam meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg a barátnőm gyűrűméretét, ha 1 gyűrűje sincs és még soha sem hordott gyűrűt? F

Figyelt kérdés
El szeretném jegyezni hamarosan. És mindent titokban szeretnék csinálni a nagy pillanatig. De hogyan tudjam meg azt, hogy mekkora gyűrű kell neki?

2022. júl. 11. 19:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Mikor veri a farkadat, figyeld meg, milyen vastag az ujja a farkadhoz képest, később így le tudod mérni a méretet.
2022. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Megkéred a barátnőjét, hogy vigye el egy bizsushoz, és próbálgassanak gyűrűket (is), és vegye meg azt, ami illik a barátnőd ujjára. Nem ékszerboltra gondolok, hanem pld. Claires.
2022. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%

#1

Ékszerboltban előveszi a farkát és mellé teszi a gyűrűket?🤣


Amúgy amikor alszik mérd meg egy tolómérővel,nekem ez a tervem.

2022. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Tedd mellé a te kezedet és a kisujjadat nézd meg mennyivel vastagabb a gyűrűsujjánál ,vagy vékonyabb!
2022. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
Egy darab cérnát az ujja köré fonsz míg alszik, és megjelölöd hogy a hosszát, a cérnát ráméred egy vonalzóra, és meg is lesz a gyűrű belső kerülete.
2022. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb gyűrű később is formázható. Úgyhogy megveszed, megkéred a kezét, aztán visszamentek valamikor az ékszereshez, hogy igazítsák az ujjára, ha nem jó. Anyukám a Schmuck ékszerből kapta a gyűrűjét és ott volt ez az opció.
2022. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%
#6 Pontosan, ez a legjobb.
2022. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is ez a legjobb. Blokkot, számlát, mindent tegyél el, és nyugodtan kérdezz rá, hogy mit lehet tenni, ha nem jó a méret. Csere, vagy igazítani tudják?
2022. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezt akartam írni (írom is), amit a #6 és 7 írt. Ékszerész tud tágítani, sőt szűkíteni is, de ez már drága mulatság.
2022. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Nincs bizsu gyűrűje se? Se semmi?
2022. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!