Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudjuk a gyűrűméretét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk a gyűrűméretét?

Figyelt kérdés
Jövő héten az egyik barátommal elmegyek barátnőmnek eljegyzési gyűrűt választani, megkért, hogy segítsek. Viszont barátnőm nem hord gyűrűt, ezért nem tudjuk a méretét. Kérlek segítsetek, hogy kb mi alapján válasszunk.
2014. dec. 11. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen vegyétek, ahol x napon belül ki lehet cserélni a gyűrűt.

Nem csak azért, mert esetleg nem jó méretet vesztek, hanem azért is, mert lehet, hogy nem fog neki tetszeni.


Mi anno együtt választottunk gyűrűt. Inkább lemondtam a meglepetésszerű lánykérésről, mintsem hogy olyan gyűrűt hordjak halálomig, ami nem is tetszik.

2014. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
most akkor a te barátnődnek vesztek, vagy a srác kért meg, hogy segíts??? Nem mintha nem lenne mindegy, csak ha kérdezni se tudsz, ne nősülj még :)
2014. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ilyen helyen kell, ahol lehet scerélni,mha úgy van.

Én ano lemértem a saját ujjam, pont itt a gyakoris kérdések miatt, aztán nagyon nem akkopra lett az igazi méret. Dőleg, hogy az emebr minden ujjja más más mértű

Mi nem köves gyűrűvel jegyeztük el egymást, ezért oyan gyűrűt választottunk, ami a balra és a jobbra is oké. Most akkora a jobbra, mint ano a balra volt, fogytam pár kg-t(2-3) a bal kezmről leesik így is, hogy ano én arra választottam. Viszont azért gyűrűt nem annyira könnyű elhagyni, ha vigyel az ember. Kézmosásnál mindig figyelek kesztyűlehúzásnál is, valahogy reflex, mert a jobb kezemen nem kellene..egyéb esetben a hajlított ujjról nem esik le könnyen.

Hasonlítsd a magadéhoz, amikor megfogod a kezét, vagy kérdezz barátnőt meg ha van megbízható,mháthabtud vele gyűrűt próbáltatni..stb

2014. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, akkor olyan helyen fogjuk venni, ahol esetleg ki lehet majd cserélni. :)


Kedves Ketteske!

Nő vagyok, és az egyik férfi barátom kért meg.. -_- ha nem tudsz válaszolni, el lehet döcögni ;)

2014. dec. 11. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok....

Jajj én sem így értettem..

Hát akkor menj el a barátnőddel ajándekokat venni, és térjetek be egy bizusba,més vedd rá hogy prőbáljon fel gyűrűt.. " hú de szép próbáld fel! Te miért nm hordasz gyűrűt?" Kérdéssel.. Majd te is magadra prőbalod ha jó vokt neki.. Akkor tudod mekkora kell legalább kb

2014. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyál egy olcsó bizsut és mondd neki, hogy az utcán találtad. Tuti fel fogja próbálni. És akkor láthatod ha kisebb kell vagy nagyobb és hogy mennyivel.
2014. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk megvenni a kerikagyűrűket az esküvőnkre. Beszélgettünk az ékszerboltos csajjal, és ő azt mondta, hogy a csajok mérete nagy átlagban 52-es szokott lenni, már persze ha normál testalkatú az illető.
2014. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Nekem 56 os a csaj az enyemre mondta,mhogy normál:)

Mert szerintem nagy kezem van, erre mondta, hogy az átlag akkora, mint az enyém, vagy 1 -gyel kisebb

(174 magas vagyok 65 kg) széles, erős csontozattal, ezért is érzem nagynaka kezem


Tehát kinek mi a tapasztalata..

2014. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!