Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, 21 évesen hány év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, 21 évesen hány év kapcsolat után kérnétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
Tehát van egy friss kapcsolatotok 21 évesen, legkorábban mennyi idő után gondolkoznátok eljegyzésen?

2022. aug. 24. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, hova rohansz? Fiatalon jöttetek össze. Ennek az az előnye, hogy bőven van időtök mindenre, semelyik lépést nem kell elkapkodni. Hagyjatok időt magatoknak az önismeretre és egymás megismerésére is, valamint az összecsiszolódásra.
2022. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 neki van ideje, én pár évvel idősebb vagyok nála szóval engem kicsit jobban sürget az idő🤣Persze őt nem fogom emiatt siettetni.
2022. aug. 24. 18:22
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Hova sürget. Hajadra kenheted az eljegyzést, ha gyereket nem mostanában akar ugyanúgy (és az ellen nyomósabb okok szólnak). Mi másra kellene az esküvő?
2022. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

#11! Tudom nem nekem szólt, mégis reagálnék rá: ez a "hova sietsz?" duma abszolút irritáló. Valaki már 20 évesen "siet", valaki pedig 30 évesen SEM siet, mert nem érzi sürgetőnek, vagy mert nem célja férjhez menni. Azt sem tartom fairnek, mikor valaki olyat ír, hogy "ennyi a célod? Férjhez menni?" Mi van, ha igen?! Egyébként szerintem nem, ilyen véleményem szerint nem létezik, kéne lennie más célnak is. Na de, ha mégis ennyi? Mi van, ha egy nőnek ennyi a célja, mert ez teszi boldoggá? Mi joga van ezt bárkinek bírálnia?

Nem vagyunk egyformák, nem egyformák a tapasztalataink, a környezetünk, nem feltétlenül ugyan arra vágyunk és nem is ugyanabban az időpontban. Borzasztóan ostoba felfogás az, ha valaki szentül hiszi, hogy az a jó, amit/ahogy/amikor ő gondolja. Nem!

Ui.: hánytam már házasság gondolatától is 28 alatt, annyira későn érő voltam, mégis azt gondolom, amit írtam...

2022. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy válaszoljak is :) Szerintem is kell pár év, de nem tudni a párod hogyan gondolja. Ha nagyon friss a kapcsolat (<6hó), akkor nem is biztos, hogy vevő arra, hogy egyenesen beszélgessetek róla, lehet még el is ijesztenéd... Próbáld kipuhatolózni, mit gondol a fiatalon házasodás témáról. Ha azt látod hajlik arra, hogy beszélgessetek róla, akkor belekérdezhetsz. Te ismered...
2022. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés hogy akartok-e gyereket és mikor. Azelőtt 1-2 évvel érdemes összeházasodni.
2022. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
6-7 minimum, de inkább több.
2022. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Egyetem 2-3 év, utána 2-3 év együttélés, és máris hat éve járunk :D
2022. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
21 volt a párom mikor megkért, akkor 2,5 hónapja voltunk együtt. 1,5 év után házasodtunk. Most már több mint 12 éve vagyunk együtt.
2022. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
16. A házasság meg a gyerekvállalás 2 egymástól teljesen független dolog. Hogy jön a kérdéshez a gyerek téma?
2022. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!