Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi szerintetek az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szerintetek az ideális idő az eljegyzésre 30 év alattiaknak egy kapcsolatban? Ti mennyi ideig vártatok, amíg megkértétek a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több 20-25 év körüli párt látok házasodni, és kíváncsi vagyok. Na meg persze én is erről álmodozom:)

2020. szept. 30. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Minek?
2020. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális ideje, mert ez nem időre megy. Az ideális időpont amikor mindkét fél úgy érzi, hogy igen megtalálta az igazit, s vele akarja leélni az életét, nem lenne benne semmilyen hiányérzet.
2020. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
/1-es, nem ilyen válaszra várok, köszönöm. Úgyhogy kérlek állj tovább, szép napot:)
2020. szept. 30. 12:07
 4/14 A kérdező kommentje:
/2-es az igaz, de mégis mindenkinek van egy elképzelése arról, hogy mikor "illene" úgymond megtenni ezt a lépést. :)
2020. szept. 30. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Majd ha pár évet együtt éltetek, és biztosak vagytok a dologban, és ha már ennyire formális akarsz lenni, akkor 1 év múlva az esküvő is dukál.
2020. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs olyan, hogy mikor illik és mikor nem, ez csak a pár két tagján múlik. Szerintem minimum 1-2 év együtt élés után érdemes csak, előtte felelőtlenség és butaság.
2020. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi fél éve jártunk, amikor a férjem megkérte a kezem, egy éven belül házasodtunk. 20 éves voltam, ő 31. 2 évtizeddel és 4 később mondom, hogy életem legjobb döntése volt.
2020. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Téged úgysem fog elvenni soha a pasid, ne aggódj :)
2020. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván a pár érettségén és azon is múlik, hogy mi mindenen mentek át együtt közösen. Mert 1 év alatt ki kiállhatott néhány embert próbáló döntést egy pár, de 6-8 évig is lehet csak úgy tengődni a másik mellett.

De mondjuk átlagba olyan 3 évet mondanék. Ennyi idő alatt azért fel szokott szállni a rózsaszín köd.

2020. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell megtenni ezt a lépést, amikor biztos vagy egy kétoldali ütemben és abban, hogy ami alapján az születne, úgy is marad mindig. Ha nyitott mindkét fél és ez az idő egy év együttélés után nem jön el vagy egy év alatt nincs igény összeköltözni, akkor nem egymás emberei vagytok.
2020. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!