Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt választanátok?

Figyelt kérdés

Párom előállt azzal, hogy szeretné megkérni a kezem, viszont az az elképzelése, hogy együtt elmegyünk az az ékszerboltba, kiválasztom a gyűrűt és ő megveszi..... Ugyan még nem kérte meg a kezem, tehát nem mondtam igent még /szeretnék/. De ha elvisz gyűrűt venni...., tanácstalan vagyok. Aranyat nem hordok, csak ezüstöt. Snassz, ha ezüstöt választok? Van még a fehérarany, mint opció, de mivel nincs kimondva, hogy eljegyzési gyűrű lesz, szerintem a vásárlás után kérne meg, így meg totál lehúzós lenne, ha az ezüstjeim mellé választanék egy fehéraranyat....

Hogy intéznétek ezt?


2022. szept. 5. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretné megkérni a kezed, akkor mi más lenne, mint eljegyzési gyűrű? AZ ezüst nem olyan tartós, hogy évtizedekig hord.

Szerintem nyugodtan kérdezd meg, mennyit szán rá. Gondolom már együtt éltek, nem tabu téma a pénz.

2022. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Eljegyzési gyűrűt tesznek ki elétek, azok fehéraranyak, ha ennyit nem képes aldozni rá, akkor hagydja is, nem húzós az áruk. Nem kell nagy kő
2022. szept. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
40-60 ezerért van vekony fehér arany cirkónia kővel. Az ezüst kb 6000 ft. Eljegyzésre nem 6000 ftos gyűrűt illik venni
2022. szept. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Karikagyűrűt válasszatok, azt szokás közösen. Lehet az is ezüst, nemesacél, nem muszáj arany.
2022. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen gazdasági szituban értelmes leendő feleségnek néznélek, ha nem most kérnél gyűrűt...lehet ő is ezt várja tőled, lássa van e eszed;)
2022. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem pont az a jó ebben a felállásban, hogy te választhatod ki. Ne random emberek véleményére hallgass az internetről - ha ezüstöt akarsz, vegyél ezüstöt, ha fehéraranyat akkor meg olyat.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy "nincs kimondva, hogy eljegyzési lesz". Te magad írod, hogy azzal akarja megkérni a kezed, tehát ki van mondva.

2022. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is ez volt, én választottam ki. Én egy ezüstbe szerettem bele, cirkóniummal. Összvissz 9ezer Ft volt... de a világ legszebbje, imádom.

A karikagyűrűket titánból tervezzük, és nem csak az ára miatt.

Üssetek agyon, de én nem szívesen költök ékszerre százezreket. Szerintem nem ezen múlik a boldogság.

2022. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

7

Nem ütünk agyon :) De akinek van pénze rá és szívesen teszi, miért ne tehetné?

2022. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Perszepersze, aki szeretné, tegye meg! Nem is ezért mondtam. Csak írta a kérdező, hogy az ezüst gyűrű nem túl snassz-e.
2022. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Ezüstöt is hordanék, ha megtetszik.


Full nem érdekel, ha valaki szerint gáz.

2022. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!