Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akit egy fél év alatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egy fél év alatt vagy még rövidebb idő alatt eljegyeznek, ott nagyobb a szerelem?

Figyelt kérdés

Én a barátommal több, mint egy éve együtt vagyok, még se történt még semmi, bár nem élünk még együtt, egyelőre nem tudtunk összeköltözni se.

Viszont nem értem, hogy egyes nők hogy lehetnek annyira nagy pontok, vagy hogy szerethetik őket annyira, hogy őket meg egy fél éven belül, vagy hamarabb eljegyzik.

Ilyen esetben pedig azt gondolom, hogy az ilyen nőket biztos jobban szeretik, mint engem, ha már velük ilyen hamar ilyen komoly elhatározásra jutottak. Pedig a barátom érezteti velem, hogy szeret, de pont emiatt mert még nem jegyzett el, nem egészen hiszem el.


2022. nov. 23. 17:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

"Akit egy fél év alatt vagy még rövidebb idő alatt eljegyeznek, ott nagyobb a szerelem?"


Nem, nem nagyobb. Ott csak a felelőtlenség nagyobb.

Összeköltözés és legalább egy év együttélés nélkül nagyobb valószínűséggel fogtok szakítani, mert lakva ismerszik meg az ember.

2022. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
2 év után, másfél év együttélés vezetett az eljegyzéshez. Sosem gondoltam, hogy emiatt ne szeretne annyira.
2022. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%

És hány válás van tizenév együttjárás, majd házasság után?


Akik nem valók össze, mindegy, mennyi idő után házasodnak, válás lesz a vége

2022. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

Megint Te?

Írtuk már az előző kérdésnél is h mekkora baromság ez az egész amin pörögsz.

Azt gyanítom hogy akit itt nem szeretnek igazán az a párod. Te csak lépést akarsz tartani a többi agyalágyulttal. BÁRMI ÁRON.

2022. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

13

Ez így van. Akik nem valók össze, házasságtól függetlenül előbb utóbb szétmennek.

Csak annak is elkéne jusson az agyig akkor, hogy a kapcsolatokban a szétmenés az első pár évben sokkal gyakoribb. Lehet egy év után házasodni, de aztán még egy év múlva szétmenni.

Miért? Mert a megismeréshez hosszú idő kell. Nem félév, nem egy év. Kiismerni a másikat annyira, hogy utána még 60 évet együtt legyetek sok élethelyzeten át kell menni. 5 év után már talán ismeritek annyira egymást, hogy ne legyen felesleges eljegyzés, házasság, rongyrázás, költekezés, esetleg gyerek lepottyantás, aztán pedig válás. Míg akik kb egy éve ismerik egymást...hát, ott ez azért gyakoribb. Egy év után még bőven sok kapcsolat megy tönkre. Nekem 4-ből 2 kapcsolatom 2 évig tartott, a harmadik 3 évig, és a negyedik kapcsolatom már 10 éve tart és eddig semmi gond. :)

2022. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
17%
Nem feltétlen. A házasság csak egy hamisság, papírok nélkül is össze lehet kötni az életeteket, ha annyira szerelmesek vagytok.
2022. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem arról van szó, hogy az életükben időszerűnek érzik, és a kapcsolat is elég intenzív és biztos, hogy ezt meglépjék, ne várják a csodát.


Egyébként én többször akkor láttam ilyet, amikor a nőnek volt hosszabb kapcsolata, szakítás lett, összejött valakivel, fél év múlva eljegyzés. Ehhez képest ezek azóta is működnek.

2022. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2022. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%
Másfél hónap után kérték meg a kezem, 10 hónapja voltunk együtt, amikor összeházasodtunk. 9 éve vagyunk együtt. Jók ezek az irigykedő meg vészmadárkodó kommentek. Pedig csokkal, hitellel, "jaj véletlenül terhes lettem, pedig szedtem a gyógyszert" dolgokkal talán ki tudjátok bulizni ti is az esküvőt. :)
2022. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

"Akit egy fél év alatt vagy még rövidebb idő alatt eljegyeznek, ott nagyobb a szerelem?"


Nem. Azok gyűlöletből házasodnak össze. Nem tudtad?

2022. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!