Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akit egy fél év alatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egy fél év alatt vagy még rövidebb idő alatt eljegyeznek, ott nagyobb a szerelem?

Figyelt kérdés

Én a barátommal több, mint egy éve együtt vagyok, még se történt még semmi, bár nem élünk még együtt, egyelőre nem tudtunk összeköltözni se.

Viszont nem értem, hogy egyes nők hogy lehetnek annyira nagy pontok, vagy hogy szerethetik őket annyira, hogy őket meg egy fél éven belül, vagy hamarabb eljegyzik.

Ilyen esetben pedig azt gondolom, hogy az ilyen nőket biztos jobban szeretik, mint engem, ha már velük ilyen hamar ilyen komoly elhatározásra jutottak. Pedig a barátom érezteti velem, hogy szeret, de pont emiatt mert még nem jegyzett el, nem egészen hiszem el.


2022. nov. 23. 17:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

Szeirntem ez nagyon emberfüggő, de én magam körül ezt látom, ha valaki gyorsabban házasodik: vagy már elmúlt 40 és akár gyereket, ezért fél év után összeházasodik, vagy ha fiatal, kapcsolatfüggő, azt hiszi megtalálta az igazit, a harmadik, legszomorú pedig a becsúszott a gyerek.

De mondom, ez amit én látok az ismerőseim körül.

Én a barátommal 19 évesen jöttem össze, 26 éves vagyok, és még mindig nem házasodtunk össze, mert nekünk nem számít a papír. Szeretjük egymást ez bőven elég. De valaki szereti azt a státuszt, hogy házas. Ki hogy dönti el.

2022. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

19


Nem irigykedünk. Csak nem állítjuk be olyannak a valóságot, mint amilyen áhítattal te beszélsz a sajátodról. Oké, klassz, nektek bejött. A 100 emberből a többi 90-nek meg nem. Nagy kaland. Tapsold meg magad, "nagyon különlegesek" vagytok.

2022. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
Te teljesen bele vagy betegedve az eljegyzés témába. A rendszeres kérdéseid alapján téged csak egy rengeteg esetben max. látszat dolog éltet. Teljesen egyirányú utca lett belőled. Az irigységről már nem is beszélve. Mond, neked csak ez az egyetlen célod van az életben, hogy egy fémkarika legyen az ujjadon? És az is mindegy kitől, milyen áron, csak rajtad legyen? Már régen szakember kellene, mert tiszta idióta lett belőled.
2022. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, hogy a párom mellettem maradjon, a múltban csalódtam már egy jó párszor, ja és nem azért mert beszéltem eljegyzésről, erről igazán csak a mostani barátommal beszéltem. De nem úgy akarom hogy mellettem maradjon, hogy becsúszik egy gyerek, hanem azt szeretném, ha szerelemből magától kérne meg.
2022. nov. 23. 20:56
 25/28 A kérdező kommentje:
Persze tudom a gyűrű meg a házasság sem garancia semmire, mindkettőt simán fellehet bontani, de azért nekem is jólesne ha a párom kimutatná, hogy velem szeretne lenni.
2022. nov. 23. 20:58
 26/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem minden kapcsolat és minden benne lévő ember más.

Engem a férjem 3 hónap kapcsolat után kért meg, összességében 1,5 év után házasodtunk:). 12,5 éve vagyunk együtt.:) ❤️ Nagyon Szeretjük egymást, egyáltalán nem tervezünk válni. Soha fel sem merült.

Akkoriban mikor kezdődött, bizony voltak pàran akik nem fogadtak volna ennek az időnek a felére sem. De ezt betudom irigységnek/rosszindulatnak, mivel mindkét illető házassága rövid idő alatt tönkrement.

Az adott embereken múlik, és a kapcsolatuk minőségén, és még rengeteg dolgon amit tesznek, vagy nem tesznek... Rokonom pl 8 év után házasodott, majd rá 1 évre elvált egy gyerekkel a karján egy alkesztől aki megverte. És nem mellesleg már évek óta piás volt.

Szóval alapvetően az érzések mértéke/ minősége nem attól függ kit mikor kérnek meg és mennyi ideje vannak együtt házasság előtt.

És igen, azok is szerethetik egymást, és lehet igazi, jó és hosszútávú kapcsolatuk, akik gyorsabban lépték meg az eljegyzést, házasságot. Ők egyszerűen hamarabb érezték azt, amit más párok később éreznek, hogy lépni szeretnének.

Számomra pl a 3-5 év és társai már nagyon sok lenne házasság nélkül. Nem érezném azt, hogy aki ennyit vàr , az valóban engem akar, hogy el akarna köteleződni mellettem. Csak azt, hogy kihasznál, hogy szexre jó vagyok, amíg mellőlem várja az igazit.

2022. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
81%

Az öt év az sok. De a fél év meg kevés. Szerintem 2-3 év az ideális, feltéve, hogy ebben van minimum fél év együttélés is.

Nyilván vannak, akiknek bejön két hét után is az örök szerelem, mást meg tíz év után hagynak el, de hasonlítani magunkat nem ezekhez, hanem az átlaghoz érdemes.

2022. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
85%
Nos, megnyugtatlak. A párod gyűrűje nem lesz garancia semmire. Ha rád is húzza, közel sem lesz biztos, hogy 30 évig is veled marad. Ez zsákbamacska lesz mindig. Az eljegyzés pillanatnyi érzés, de az hogy mi lesz pár év múlva, az nem lesz soha kiszámítható. Simán megbánhatja később, és te is. Kiderülhet idővel, hogy mégsem passzoltok össze. Ezért sem kéne ennyire sürgetni.
2022. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!