Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha mentetek egy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mentetek egy hosszabb utazásra, reménykedtetek hogy eljegyez a párotok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 15:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem 🤣 Ez nálam sosem volt életcél.
2022. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%

21... 🤦‍♀️ Én abban is reménykedem, hogy a forró leves nem égeti hólyagosra a nyelvem. De nem az az életcélom 😂 Az, hogy valamiben reménykedik valaki, az nem "életcél". Istenem.

Magyar szavak jelentését nem ismerni? Mem régóta beszél madzsar? 😆

2022. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem régóta. Csak most tanulni.
2022. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem szoktunk hosszabb utakra menni, de amúgy nem jut eszembe, hogyha megyünk valahova, akkor majd ott megkér. Kivagyok az ilyen eljegyzésektől, ezt már egyszer neki is mondtam.

De amúgy 6,5 éve vagyunk együtt, ő egyelőre eléggé elzárkózik ettől, szóval nem is biztos, hogy valaha megkér.

2022. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt Nem szeretünk utazni így nem is szoktunk hosszabb utakra menni.

Másrészt Időm se volt várni rá/ reménykedni, mert anno 6 hónap után meg is kért, nem nagyon húzta az időt.😊

Harmadrészt amúgy sosem vártam/ reménykedtem ilyen derült égből meglepi lánykérésben, mert szerintem egy pár közös döntése kell legyen, ha össze akarnak hàzasodni, így mi erről már beszélgettünk korábban is, felmértük egymás vágyait, igényeit, ilyesmi. Csak az lepett meg egy kicsit, hogy ilyen hamar meglépte. Én az első évfordulón számítottam volna rá inkább. Ettől függetlenül boldogan igent mondtam. 11 éve vagyunk házasok.:)

2022. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Döbbenet, hogy milyen emberek járnak ide. Nekiestek egy nőnek, akinek annyi a "bűne", hogy szeretné, ha a párja eljegyezné. Elég sikertelen és boldogtalan életetek van, ha ez ad csak örömöt, hogy idejöttök és név meg arc nélkül csaholtok rá.
2022. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer volt ilyen, de csak azért, mert minden körülmény adott volt: addigra már sokat beszélgettünk házasságról, tudtuk, hogy mindketten készen állunk rá, illetve mikor megérkeztünk, az azóta már férjem közölte, hogy "amúgy ebben a holtelban rendeznek esküvőket is, ha gondolod, rákérdezhetünk". Na ezután szerintem érthető, hogy miért kezdtem arra gyanakodni, hogy ott fogja megkérni a kezem.

Életem egyik legrosszabb utazása volt. Minden közös programon, minden romantikus vacsoránál, mindig amikor pihenőt tartottunk kirándulás közben, az volt a fejemben, hogy talán majd most... Mint később kiderült, pár hónappal későbbre tervezte a lánykérést, és a korábbi mondata csak ahhoz volt puhatolózás. Senkinek nem kívánom azt a folyamatos felváltott izgatottság, majd csalódás érzést, ami akkor bennem volt. Szóval mikor hazajöttünk és még mindig nem voltam menyasszony, elhatároztam, hogy soha többet nem csinálok ilyet, hogy elejtett mondatokból kezdek el reménykedni, sőt, őt is megkértem, hogy addig ne hozza szóba az esküvőt, amíg nem biztos a dolog.

Néhány hónapra rá, egy random séta közben kérte meg a kezem egy gyönyörű napon, a lakóhelyünkhöz közeli erdőben. Se utazáson nem voltunk, sem semmiféle olyan helyzet nem volt, ami miatt esetleg reménykedne az ember lánya. Szóval ennyit a reménykedésről.

2022. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 kriszpo ***** válasza:
29%

Na most én vagyok vak és értetlen vagy tényleg általánosságban kérdezed?

Egy-két dolgot tudatosíts magadban! Feltételezem (lány) nő vagy...

1. Hány éves vagy?

2. A társadalom melyik rétegéből származol?

3. Milyen környezetben nőttél fel?

4. Mennyire vagy romantikus alkat?

5. Párod milyen mentalitású ember?


Ezek azért fontosak, mert:

1. Ha fiatal vagy még akkor kár az eljegyzés (vagyis lehet, de az esküvővel még várjatok)

2. Ha a szegényebb rétegből száramzol, akkor hosszabb útra nem tudtok elutazni, ha jómódúak vagytok, akkor nem biztos, hogy igazi a szerelem (kb mint Lölő és Andika :)) Persze vannak kivételek...Ne sértődj meg!

3. Ha olyan környezetben nőttél fel ahol te voltál mindig a központban és egykeként elkényeztettek, akkor elvárás a hosszú külföldi út és a filmbe illő, romantikus leánykérés gyémántgyűrűvel stb... akkor lehet kopp lesz a vége. Ne legyen az!

4. Ha végtelenül romantikus vagy, akkor elvárás, hogy a párod is az legyen még akkor is, ha valójában nem az? Folyamatos kényeztetés, bókolás, ajándékok, stb...? A hétköznapjaitok nem ilyenek lesznek.

5. Ha a párod nem szeret romantikázni, de rákényszerül, akkor az nem a legjobb kezdet. Ha elvárod, hogy ideális legyen a helyszín, az időjárás, stb... és letérdeljen elég 100 ember előtt, mint a filmekben, akkor nem lesz meglepetés. Pedig annak kellene lenni. Ha folyamatosan várod, abba beleőrülsz, belefásulsz. Lehet úgy, hogy a párod soha nem akar elvenni, csak te nem tudsz róla, mert nem meri elmondani.


FÉLRE NE ÉRTS! Én neketek a legjobbat kívánom! De az élet nem mindig habostorta. A hónapokig tervezett tökéletes esküvőt is meghiúsíthatja bármi. Jó tanács: NE GÖRCSÖLJ RÁ!!!

2022. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!