Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ti szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ti szerelmesek vagytok a másikba, vagy csak jól érzitek magatokat vele? Reménykedtek a szívetek mélyén, hogy borítja az eddigi életét értetek, vagy jó nektek így, hogy csak titokban lehettek vele?

Figyelt kérdés
Korotokat, nemeteket is írhatjátok, de anélkül is köszönöm az őszinte válaszokat.

2021. dec. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem lennék szerető.
2021. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szereto vagxok, és házasságban élek én is, a szeretőm is. A férjem nagyon idős, a felesége nagyon beteg. Nem akarunk válni, szeretkezest akarunk egymástól. Vannak érzelmek, de szeretjük a párunkat és felelősséggel tartozunk értük. 54/ 55.
2021. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szeretem, de nem várom el, hogy elváljon. Sok időt tölt velem, megadja, amire szükségem van.
2021. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem, de nem élnék vele. A jót adja , a legjobbat, ami benne van. Így jó. Most jó.
2021. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon szeretem. De gyerekeink vannak. Sose fogok elválni és ő se tegye.

45/N

2022. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

2-es vagyok, de azóta eltelt pár hónap: egymásba szerettünk, titokban

rendszeresen találkozunk, két randi között mailezünk, de nem válunk. Működik.

2022. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem lennék vele kapcsolatba nem működne, 1 rossz h keveset tudunk talizni
máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!