Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, zavarna ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna ha a férfi lőne egy vadat, és az agancsából készítene nektek eljegyzési gyűrűt, és kirakná hozzá bányászott érccel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 02:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Sose kezdenék vadásszal, undorítónak tartom azokat az emberekek, akik szórakozásból, trófeának ölnek meg állatokat.
2023. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Istenem... 🤦‍♀️
2023. jan. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Én minden állatot sajnálok, amit "elpusztitok". Engem nem is érdekelnének, csak ne jönnének a közelembe bogarak, csúszómászók. De amitől nem undorodok olyan nagyon, azt mindig inkább kiengedem a lakásból valamilyen úton módon.


Amúgy kirázna a hideg, ha olyat kellene viselnem. Biztos szép lenne, egyedi, stb, de nem hozzám való és ezt valószínűleg a párom is tudná szóval nem adna ilyet.


Egyébként ha jól tudom a vadászoknak is megvan szabva, hogy milyen állatra lőhetnek és ha jól tudom egészségesre nem is. Javítson ki valaki ha nem így van.

2023. jan. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Én is rühellem a vadászokat mint embereket, normális, nem utolsó legalja hulladék jellemű vadásszal még nem találkoztam de azt tudni kell hogy a tevékenységükre szükség van mert állományszabályozás nélkül a mezőgazdaság összeomlana. Szóval frankón éhendöglenétek emberek. Így is jelentős a vadkár nem hogy ha hagynánk a vadakat vég nélkül szaporodni. Természetes ellenségük nincs jelentős számban így a ritkításuk a vadászok feladata. Valakinek el kell végezni a piszkos munkát ugye. Amúgy meg a sok állatvédőtől akik tömegmészárlást kiáltanak a vadászat kapcsán megkérdezném hogy vezettek már valaha autót? Mentek vele autópályán? Hány rovar volt felkenődve a lökhárítóra, rendszámtáblára, szélvédőre mire leértetek pancsikolni a balcsira? A bogárkák élete nem érték csak az őzikéké? És ez csak egy példa. Az emberi létezésünk minden perce állatok életébe kerül, ez van. Lehet hogy nem esztek szalámit de a Haribo gumicukor elkészítéséhez is állatoknak kellett meghalnia. Meg sorolhatnám még. Aki érti az érti aki meg nem az ámítsa továbbra is magát azzal hogy ő nem tömeggyilkos.
2023. jan. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ilyen gyűrűre nincs szükségem. Nem akarom hogy folyamatosan arra emlékeztessen a pasim élvezi a vadászatot. Értem én hogy kell az állományszabályozás de ilyen pasival sosem kezdenék. Sajnos én ezt a fajta hobbit vagy mit nem tudnám jó szemmel nézni. Biztosan találsz olyan nőt aki szívesen hordja de abból nem sok lesz.
2023. jan. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
Azon kivul hogy egy állat életébe kerülne, sem kéne ilyen.
2023. jan. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk nem tudom akik itt moralizálnak megveszik e a hipermarketben a csirkét. Nézzetek utána hogy tartják őket, nagyon kis helyen, hogy alig mozogjanak hogy még puhább legyen a húsuk, gyakorlatilag kínozzák őket csibe koruktól fogva, ehhez asszisztálsz mikor kérsz pár csirkemellet a Sparban.

Persze a szórakozásból gyilkolás morális értelemben egyértelműen megkérdőjelezhető, de a modern világnak rengeteg eleme van amit ilyen alapon szintén meglehet kérdőjelezni és a mindennapi életünk része és amit te is kiszolgálsz nap mint nap.

2023. jan. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Aki vadászattal szórakoztatja magát mert ember létére ennyire jutott, na az kizárva még a legtávolabbi barát kategóriából is.
2023. jan. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de nem hordanék ilyet.

Egyrészt iszonyatosan gagyi, másrészt öt perc alatt menne tönkre vagy törne el.

A jegygyűrűt legjobb esetben egy életen át fogja a nő viselni. Tehát mindenképpen tartós, minőségi anyag kell legyen. Illetve olyan, ami a viselője személyiségét tükrözi.

Az se árt, ha a mindennapi életben nem akadályozza, tehát nem akad be mindenhol, nem kényelmetlen viselni, meg mondjuk bármikor bármihez felveheted.

2023. jan. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%

Engem kifejezetten zavarna, ha egy elpusztult állat egy részét kellene hordanom. Nem veszek szőrmét, bőrt, de még állati eredetű összetevőket tartalmazó kozmetikumot sem, ugyanilyen okból. Nem, a legyet sem csapom le a szobában, mert jobban zavarna mint az, hogy plusz 10 percig hallgatom a zümmögését, amíg kitalál az ablakon.


Lehet, hogy ez sokak számára már túlzás, de a páromnál fontos, hogy ismerjen és elfogadjon így. Egy ilyen gyűrű ennek pont az ellenkezőjét tükrözné, ami nagyon rosszul esne. Biztosan van olyan nő, aki örülne ennek, de szerencsére az én kapcsolatomban ez fel sem merült.

2023. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!