Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilárd Szalma kérdése:

El szeretném jegyezni a barátnőmet és szükségem lenne az ujjának a méretére.A barátnőmnek nincsegy gyűrűje se, amit ellophatnék, furcsa lenne ha felpróbáltatnék üzletben vele egyet vagy vennék egyetcsak "ajándékba". Hatásos módszer mi lehetne?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Kesztyűméret alapján esetleg? Azt simán meg is kérdezheted, ha nem tudod.
2023. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mérd le neki cérnával, amíg alszik.
2023. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is, alvás közben egy cérnával, de tényleg csak akkor, mikor már jó mélyen alszik. Nálam működött:D
2023. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hasonlítgasd össze a te ujjaiddal ...lehet h a kicsi olyan vastag mint az övé
2023. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A cérnával mérést felejtsd el! Nem működik, kamu, hogy nem kelünk fel rá... Az unokahúgomat is így mérte a barátja, mostmár vőlegénye. A mai napig azt hiszi a vőlegénye, hogy mélyen aludt, közben meg ébren volt. 😂

Esetleg kérd meg a kezét egy olcsóbb gyűrűvel és utána ketten vegyétek meg a valódi eljegyzésit. Egy ismerősömet így kérte meg a barátja és örült, hogy együtt vették meg a számára minden szempontból tökéletes gyűrűt. Így a kinézete és mérete is tökéletes lett. A "próbagyűrűt" amúgy elrakták emlékbe.

2023. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"furcsa lenne ha felpróbáltatnék üzletben vele egyet vagy vennék egyetcsak "ajándékba"."

NEm. Egyből leesik neki, hogy mi a célod.

2023. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen tedd el a számlát, és ha nem jó a méret, akkor együtt elmentek kicserélni.
2023. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én vőlegényem összemérte az ő ujjával, tudtam róla ezáltal. De így se találta el a méretemet, most van átállításon a gyűrű, 30-án hétfőn visszakapom! :) Eggyel kisebbre kellett venni. Én azt is figyelembe veszem, hogy házasságig a bal ujjamra kell jónak lenne, vagyis a bal kezemen lévő gyűrűs ujjamra, de házasság után a jobb kezemen lévő gyűrűsujjamra kell jónak lennie.


Lehet kicsit túlgondolod a meglepetésesdit, hisz csak megbeszéltétek, hogy házasodni akartok, akkor meg úgyse fog hátast dobni, hogy nahát, megkérte a kezem. Elég annyi, ha azt nem tudja, pontosan mikor kéred meg, hol, melyik nap, stb. De úgyis számít rá minden randin, jeles napon, stb.

2023. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen gyűrű mérő praktika nem működik.

Még a gyűrű ellopós sem, hiszen nem biztos hogy arra az ujjára húzná az eljegyzési gyűrűdet, mint ahol a bizsu gyűrűjét hordja.

Szerencsére ezt az ékszerboltok is tudják, van pár, ahol vállalnak ingyen utólag méretezést.

2023. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg. Cérnával mérickélni, engem mérickélne a párom és felriadnék szerintem helyből orrba vágnám.


Mellesleg én a középső ujjamon hordom a gyűrűrt, szóval azt hiába lopnád el, más a méret.

2023. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!