Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, melyik lenne szimpati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, melyik lenne szimpatikusabb egy lánykérésnél?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kérdem, hogy én hogyan csináljam. Arra vagyok kíváncsi, a nőknek melyik szimpatikusabb.

Ha lánykéréskor a férfi féltérdre ereszkedik, vagy állva marad?


2023. márc. 28. 15:32
A kérdező szavazást indított:
A hagyományos féltérdre ereszkedés jobban tetszik.
Nekem szimpatikusabb ha állva marad, vagy ha épp ülünk egy asztalnál akkor ülve marad.
62 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igazából bármelyik lehet jó,csak ne legyen mű meg erőltetett,inkább ezen múlik.

És ne legyenek idegenek,nekem ez tetszett volna.

Van akit nem zavar ha vannak mások is körülöttük.

A lényeg hogy annak be jöjjön akinek megkérik a kezét.

Nyáron amúgy pont szemtanúja voltam egynek,nagyon helyesek voltak.

Tihanyban fent az apátságnál, egyszer csak egy srác előkapta

a gyűrűt, és aaszem le is térdelt..nagyon cukik voltak.

2023. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem csak a hagyományos tetszik.
2023. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Én azt szeretném, hogy amint megszületik benne az elhatározás, azonnal mondja. Ne titkolózzon, ne szervezkedjen. Ne legyen megrendezett, csak ketten legyünk, vagy csak ketten halljuk. A lényeg, hogy a pillanat a miénk. Lehet ülve, állva, fekve, mindegy. A térdelés már megrendezett.


Ja és gyűrű nélkül kérjen meg (gyűrűvel már megrendezett lenne). Másnap közösen választunk majd egyet.

2023. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez a férfi habitusán, stílusán múlik. Van akinek abszolút jól állna és van olyan pasi akinél végtelen erőltetettre jönne ki a térdre ereszkedés.
2023. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a térdelés túl snassz és nyálas, meg hát az én páromhoz nem is illett volna. Nálunk kettesben a kanapén ülve történt. A legszebb volt! :-)
2023. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Igazából a térdelős pont, hogy nem "hagyományos". 30-40 éve, az amerikai filmek előtt nem volt ez ennyire elterjedt. A mi kultúránkban hagyományosan egész más üzenete van a térdelésnek.

3-ashoz hasonlóan én sem szeretem ezeket a megrendezett dolgokat. Gyűrű sem kell, minek? Az eljegyzés egy közös döntés, nem egy mutatvány és nem is meglepi.

2023. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Számomra jobban tetszik a letérdelős verzió, nem tehetek róla, így érzem. Bizonyos szinten Csalódás lett volna ha ez kimarad. Így kért meg a férjem annak idején és imádtam :) szerintem nagyon romi és szép gesztus❤️ szerinte is, azért csinálta így.

És amúgy az egyik exem is anno így kért meg, csak vele nem úgy alakult végül és szakítanom kellett fél évvel később.

2023. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen az alkalomtól függ, de azt hiszem, inkább állva kérjenek meg, már ha lesz ilyen esemény valaha az életemben.
2023. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a párok habitusától függ. Vannak, akik mindent óriási csinnadrattával akarnak, nagy tömeg előtt, sok emberrel megosztva a pillanatot, és vannak, akik elbújva, romantikusan, csak meghitt környezetben, kettesben szeretnék átélni. Vannak, akiknél az egyenrangúság kihangsúlyozása a fontosabb, a közös döntésé, és vannak, akik inkább nagyon nőnek/férfinak akarják érezni magukat egy párkapcsolatban.

Szerintem az a jó, ha mindketten tisztában vannak azzal, hogy ők melyik típusba tartoznak, és úgy történik a leánykérés, úgy mindenkinek szép pillanat lesz.


Én a kettesben, nagyon személyhez szóló verzióra szavazok, ami csak nekem szól, nem sablonos, de benne van ennek a mélysége, megfontoltsága, és a partneremen látszik, hogy őt is nagyon megérinti ez a pillanat, neki is nagyon fontos, és szívből jövő, nem pedig azért történik, mert már mindenki piszkálja, hogy mikor lesz már eljegyzés... :)

2023. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Felejtős, elém ne térdeljen le, mert... csak ne.


Nem az amcsi filmekből kell kiindulni.

2023. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!