Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, melyik lenne szimpati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, melyik lenne szimpatikusabb egy lánykérésnél?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kérdem, hogy én hogyan csináljam. Arra vagyok kíváncsi, a nőknek melyik szimpatikusabb.

Ha lánykéréskor a férfi féltérdre ereszkedik, vagy állva marad?


2023. márc. 28. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Remélem, hogy nem kell most amiatt rosszul éreznem magam, mert nekem a letérdelős verzió meghatóbb... Nem bírom a nyálas amcsi filmeket, és azt sem szeretném, hogy a párom megalázkodjon előttem. Egyszerűen nekem ez olyan óriási pillanat az életben, amiből nem sok van - talán csak a születés, vagy a halál ilyen még. És az ilyen nagy, életre szóló pillanatoknál annyi mély érzés van az emberben, mint pl a hála, meghatottság, emberi esendőség érzése, a teljes elfogadás, végtelen szeretet, maga az élet hatalmas csodája... és még sorolhatnám. Az, hogy a párom letérdelne egy ilyen pillanat előtt (és nem előttem), az csak azt erősítené meg bennem, hogy ő is átérzi ezt az egészet úgy, ahogyan én. És biztos, hogy én is mellé térdelnék.

De tiszteletben tartom azt is, hogy más másként látja ezt, csak ne kelljen már nekem sem rosszul érezni magam, mert nekem ez a szimpatikusabb.

2023. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

#11 De, rosszul kell.Itt egymásra licitál a sok lúzer meg kapcarongy, hogy ki az igénytelenebb.Akinek minimális elvárása van az életben, az mind "megrendezett, erőltetett" stb.

Az a menő, ha az igénytelenségedet, az elkeseredettségedet "spontaneitás" címszóval palástolod.

Csak a pontozásoknál figyeld meg.

A speciálisan fogyatékosok like gombnak használják a hasznos/nem hasznos gombot, ráadásul szubjektív véleményeket pomtozgatnak le.

2023. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Igazad van. Én direkt úgy kezdem mindig a válaszaim, hogy "nekem", "véleményem szerint". Most is. Pontosan azért, mert én, ill. mi picit kevesbé romantikusak vagyunk, tőlem mindig is idegen volt a letérdelés, ill. utána a habos-babos esküvő. Nekem nem ez a minimális elvárás. És mindig a mások által gyűlölt és lehordott karácsonyi lánykérésről álmodoztam. Emellett a párom tetkós-bőrszerkós típus, és szörnyen nevetséges lett volna, ha a lábaim elé veti magát, mert Ő egyszerűen nem olyan típusú férfi. Úgyhogy én azt kaptam és úgy, ahogy nekem a legszebb volt. Nekem pont ilyen volt az óriási pillanatom, #11-es :-) Ez ért is 50%-ot. Szóval igazából itt ez a pontozás semmit nem ér, ez nem a facebbok like gomb, hanem a hasznos válasz :-)

#5 voltam

2023. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő szimpatikus lenne, ha a lánykérés számomra elég romantikus (nekem inkább az a kérdés, hogy szervez-e egy szép, meghitt pillanatot, vagy odalöki nekem, hogy "jó lenne megházasodni, nem? oké? akkor jóva'".
2023. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!