Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Menyasszonyok, feleségek! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, feleségek! Nem féltek attól, hogy csúnya lesz a gyűrű amivel megkérik a kezetek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 11:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Nekik már van, nem?


Én csak barátnő vagyok, de mondtam a páromnak, hogy majd amikor megkéri a kezem (jópár év múlva), gyűrű nélkül tegye, azt majd választunk együtt.


Azt szeretném ha amikor megszületik benne az elhatározás, azonnal mondja, ne titkolózzon meg szervezkedjen hónapokig.


Egyébként meg nem érdekel, nem a gyűrű a fontos.

2023. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Féltetek*

Elírtam, na! 😃

2023. aug. 30. 11:50
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Megmondtam a páromnak hogy milyen fémet szeretnék milyen színű kővel. Lehet ez elvesz a dolog romantikájából, de nekem fontos volt hogy szép gyűrűt kapjak, hiszen egy életen át hordanom kell jó esetben.
2023. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát... Nem féltem tőle, de egyszer egy annyira csúnya gyűrűvel kérték meg, hogy majdnem nemet mondtam

Utána nem sokkal szetmentunk egyébként

2023. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Első férjem ismert már annyira, hogy pontosan ismerte az ízlésemet, és hogy milyen szempontok alapján érdemes választania.


Egyébként nekem az sem számít, ha nincs kísérőgyűrű, mivel a karika, ami jelentőségteljesebb, azt úgyis együtt fogjuk majd kiválasztani (mármint, ha lesz következő).

2023. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nekem sem számít ha nincs. Nem erről van szó.

De ha költ rá és nem hordom mert nem tetszik, akkor azzal mi van?


Egyébként nem vagyok bepánikolva, nyugi. Az exének nagyon szép gyűrűt választott. Csak eszembe jutott, hogy vannak akiknél így is történhet.

Az én exem is gyűrű nélkül kért meg. Aztán elkezdtük együtt nézegetni és kiderült hpgy nagyon nem egyezik az ízlésünk.

2023. aug. 30. 12:02
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az számit benne hogy a páromtol legyen amit ő választ.

Nekem ugy az igazi nem az ha én veszem magamnak meg.

2023. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha azt mutogatja a partnered, hogy az előző nőjét milyen gyűrűvel kérte meg, akkor neked többé már nincs mitől félned...
2023. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ha az bűnronda, giccses?
2023. aug. 30. 12:08
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem mutogatta. Fb-on láttam, közös ismerősök 1-2 régi képén hogy milyen volt a csaj eljegyzési gyűrűje anno.
2023. aug. 30. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!