Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is fél attól, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fél attól, hogy nem fog tetszeni a vőlegényének az esküvőn? Láttatok már élőben csúnya menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Én egyébként se vagyok a legszebb lány (de neki tetszek szerencsére), de félek, hogy esküvőn nagyon rosszul fogok kinézni, mert mi van, ha mondjuk elrontják a sminket vagy a frizurát (én nem tudok olyan profi sminket vagy hajat, hogy magamnak csináljam meg, mert csak egyszerűen szoktam sminkelni). Ráadásul az ízlésünk sem egyforma (azért nem teljesen ellentétes), így félek, hogy nem fogok neki tetszeni a menyasszonyi ruhában (valamit tudok, hogy az biztos nem tetszene neki, de nem mindenről tudom eldönteni). Tudom, hogy nem a kinézet számít, de azért bennem van a félsz, hogy mi van, ha nem tetszem majd neki azon a szép napon.
2011. jan. 7. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbasmink, próbafrizura. Ha nem tetszik neki szóljon ...

A ruhát meg válasz izléseset és kérd ki a barátnőd véleményét.

De hidd el nekem, nem fog azzal foglakozni a nagy napon, hogy nem tökéletes rajtad valami ...

2011. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Más is fél ettől ne aggódj. De szerintem azon a napon te leszel a leggyönyörűbb a jövendőbeli férjednek...mellesleg ő már látott, smink nélkül, takarítás közben, fáradtan és reggel ébredés után is...akkor is el akar venni :)

Szép leszel, ne aggódj, mellesleg a menyasszonyok nem a sminktől, ruhától, frizurától szépek, hanem attól,hogy szerelmesek és boldogok..ez teszik őket igazán gyönyörűvé :)

2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

A ruhaválasztásban nem segít?

A sminkesek pedig csinálnak próbasminket és a fodrász is csinál próbahajat.

Láttam már ocsmány menyasszonyt, de magának tetszett, szóval nyugi :)

2011. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
egy menyasszonyt láttam, aki szerintem nem volt ízléses... k.rvás smink, decens ruha... fura volt, nem csúnya. csináltass próbasminket, és ne engedd, hogy 20 réteg alapozót rádkenjen... ha azt mondja szép vagy, akkor mehet olyasmi élesben is. ha kiröhög, vagy egyéb módon jelzi a nemtetszést, akkor értelemszerűen változtass. én ffi baráttal v közeli rokonnal is megnézetném a ruhát, hogy ffi szemmel véleményt formáljon.
2011. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ne félj, az a TE napod lesz, ne agyalj ilyeneken, hajtsd el a gondolatot. Ott és akkor te leszel a legszebb.
2011. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal tudják a menyasszonyok elrontani a dolgokat,hogy tökéleteset akarnak.Mert mindenkinek az a tökéletes,amit a modelleken lát.Én azt gondolom,hogy a kevesebb több:azaz:az egyszerűbb szebb,ha nem akarsz másképpen kinézni,mint ahogy egyébként kinézel,hiszen akkor nem csak magadnak leszel idegen,hanem neki is.Elég rémesek a nagyon megcsinált kontyok,(ki hord egyébként kontyot?miért kellene akkor az esküvőn kontyot hordani?)és az erős sminkek.Ez inkább ijesztő. Legyél inkább természetesebb.
2011. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Nem jön ruhát választani, mert meglepetés lesz. Ő is így szeretné.

Nem leszek qrvás ruhában, az nekem se tetszik, és neki se, másrészt az esküvő nem erről szól, de egyébként se vennék fel olyat.

Természetes hatású sminkem lesz, amin alig látszik, hogy van rajtam smink. De én nem használtam még púdert, arcpirosítót, alapozót pedig évekkel ezelőtt stb. Szóval kicsit más lesz, mint a hétköznapokban. De nem lesz olyan, mintha nem én lennék. Én szoktam kontyban hordani a hajam, mert az nagyon jól áll nekem, és praktikus. Csak nem tudok olyan szép kontyot csinálni, mint egy fodrász.

Az a baj, hogy elég kritikus az esküvői ruhákkal kapcsolatban. Néztünk együtt néhányat (nem vásárlási/bérlési célból, csak hogy megismerjem az ízlését), de alig volt olyan, ami tetszett neki. Na mindegy, majd igyekszem. :)

2011. jan. 7. 17:33
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én megmondom..7 év ismertség után hova féljek..:-)
2011. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi is régóta vagyunk együtt. Csak hát Őneki kevés dolog tetszik, de azért jó az ízlése. :D
2011. jan. 7. 18:01
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már..mert Ő adonisz, vagy mi??
2011. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!