Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem gondoljátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy a palija 10 év után megerőltethette volna magát egy eljegyzési gyűrűvel?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben egy pár, akik több, mint 10 éve együtt vannak. A nő régóta célzott még a közösségi médián is arra, hogy mennyire várja a saját esküvőjét, de pasija lassú. Na, és most menyasszonynak kezdte nevezni magát a nő, madarat lehet fogadni. Onnan tudom, hogy ezeket is kiposztolja Instagramra "első képem menyasszonyként" stb. Eljegyzésnek nem mondanám, ami történt köztük, mert gyűrűt nem kapott. Gondolom megbeszélték, hogy jó, megházasodunk. "a gyűrűt ne keressétek, az nincs, az majd csak házasságkor valószínűleg" (Olyan fura, eljegyzés nélkül menyasszonynak nevezni, sztem itt barátnőből feleség lesz, menyasszony fázis nélkül, de ez persze részletkérdés.)

Ha valaki azzal jönne, nincs mindnekinek pénze gyűrűre, most mondom, el vannak eresztve anyagilag, drága gyűrűre is lenne pénz. De ha nincs pénz, akkor is lehet olcsó gyűrűt venni, szerintem ez nem kifogás.


2023. szept. 26. 09:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*van egy pár

*madarat lehet vele fogatni.

2023. szept. 26. 09:44
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel a gyűrűje. Sok boldogságot nekik!
2023. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Kinek mi köze hozzá? Csak rájuk tartozik!
2023. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Én pl kifejezetten nem szeretném, hogy gyűrűvel kérjen meg a párom. Kérjen meg akkor, amikor először komoly elhatározássá válik. Mondja azonnal, majd együtt választunk gyűrűt, vagy nem.


Ő dolguk. Ők boldogak így. És de, menyasszony.

2023. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
En megkerdezme a most mar ferjemet, hkgy elveszel? Mondta h igenx másnap bementunk szandekbejekntesre, 30 nap mulva elvett, ket tanuval, majd elmentunk a burger kingbe hambizni! 7 eve vagyunk együtt...
2023. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%
A no valoszinuleg nincs rendben fejben.
2023. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

A tesómék óriási eljegyzést tartottak,gyűrűvel meg minden carral.

Ennek 30 éve,és nem sikerült azóta se házasságot kötniük..

Volt értelme szerinted a nagy cécónak?

Felszínes baromság az egész,csak olyan embereknek számít ez,akinek

nem a kapcsolat maga a lényeges,hanem a gyűrű,a ruha, meg a lájkok

száma facen...

2023. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam anno egy lagzinak beillő eljegyzésen. 4 év múlva elvált a pár. Nem ezen múlik.
2023. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Hát ja adhatott volna, csak igazából soha nem akarta elvenni, csak ki lett könyörögve, az elmúlt 10 évben nem jött jobb, megalkudott vele, de nem akar túl sok pénzt meg kreativitást beleölni, így nem jegyezte el rendesen.
2023. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki úgy csinálja,ahogy akarja.Én szeretnék gyűrűt,de a facre nem fogom kiraki.Meg én drága gyűrűt akarok,mert ami tetszik,az nem olcsó.Mi régebb óta vagyunk együtt.Majd vesznek gyűrűt,ha akarnak.
2023. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!