Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reményvesztett férfiak, arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reményvesztett férfiak, arra nem gondoltok néha, hogy nem csak nekünk magasak az elvárásaink, hanem ti is megerőltethetnétek magatokat egy kicsit?

Figyelt kérdés

Megy itt a hiszti állandóan, hogy a szép nők mennyire válogatnak, sz@rba se vesznek titeket.


De ti mit tesztek azért, hogy észrevegyenek? Semmit se csináltok, próbálkoztok ész nélkül ilyen jellemtelen fejekkel meg stílussal aztán csodálkoztok és rinyáltok itt egymás között, szidjátok a női nemet meg a sikeres férfiakat (akik szerintetek bmw-s, kigyúrt bunkók stb.)


Hát nem. Elárulnám, hogy mi nők többre vágyunk, mint a pénz meg a kinézet.


Megnyerő stílus, egyediség, egyéniség, intelligencia! Belevaló, bátor férfiakra vágyunk, egyéniségekre, nem rinyagépekre.


A társkereső tele van ilyen gagyi jellemtelen unalmas arcokkal, helyesen írni nem tudnak, intelligencia 0, de ők gondolom bombanőket akarnak maguknak.


Annyi ilyen unalmas sráccal társalogtam már, adtam nekik esélyt, de komolyan olyanok vagytok mint a kislányok. Ha nem ír vissza az ember, jön a hisztérika, hogy "hahóó, hahóóó, miért nem írsz vissza? :"("

Alapból, miért nem veszitek az adást ha nem írok vissza? Egyébként stílusosan is meg lehet kérdezni, hogy valami baj van, miért nem válaszolsz? Nem pedig hahózni, meg sírós szmájlizni mint az oviban. Nem csajok százait kéne zaklatni, hanem oda állni a tükör elé és elgondolkozni. Valami nem okés, sebaj, megoldjuk! (Nem csak a külsőre gondolok.) Csak úgy fejlődhet az ember, ha belátja és felismeri a hibáit! Miért nem vagytok erre képesek?


/egy 19 éves lány.


2016. ápr. 23. 00:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Van némi igazad,de nem lett túl szívhez szóló a monológod.


Az a baj,hogy azok veszik magukra akiknek enélkül is vannak érzéseik,akikhez intézted azok meg átnéznek rajta.

2016. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
67%

Engem a lányismerőseim többsége (akik kb. mind párkapcsolatban vannak) szerintem kedvel, el tudok velük beszélgetni, poénkodni, nem vagyok unalmas, külsőre sem vagyok ronda (magas vagyok, sportolok, igényesen öltözködöm), mégis levegőnek néznek a nők (élőben is, de főleg online, Tionderen pl. sokszor hónapokig nincs semmi, más meg naponta kap tucatnyi match-ot).


Nem tudom, mi mást tehetnék még.


28/F

2016. ápr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 Nosram válasza:
0%

Kerlek ne alltalanosits ;)

Vannak "alkalmi" remenyvesztett ferfiak, most 2hetig en is jol ki voltam bukva, habar en vetettem veget a kapcsolatomnak, de nem esett jol, bonyolult, a lenyeg hogy sokan sajna tenyleg nem tudjak hogy mit is kene, vagy hogyan, korbenezek a barataim kozott es..... nem is tudok mit mondani, agyilag sokan a beka segge alatt vannak, vagy meg ott se, ez van, el kell fogadni :)

Mindig voltak es lesznek ilyenek.


Ugyan ez megtalalhato lanyokban is amugy ;)


Egy 19eves srac(munka utan, jol esik latni h van itt valaki ertelmes is :D)

2016. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
77%

Valami igazad az van, bar nem mindenben ertek veled egyet.


Nekem az szurja leginkabb a szemem, amikor azzal jonnek, hogy "Nekem van munkam, nem dohanyzom, kedves vagyok es megse kellek azoknak a szemet noknek!" Mar megbocsassanak ezek a ferfiak, de amiket felsorolnak neha erenyukkent, azok alapveto dolgok. Ok meg ezekkel villognak. :D


23L

2016. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor azt látom, hogy egy srác úgy beszél és viselkedik a barátnőjével, mint egy kutyával, aztán 5 perc után mégis szerelmes szemekkel néz rá a barátnője, akkor azért elgondolkodok pár dolgon :D
2016. ápr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 Nosram válasza:
53%

#4

Kedves vagyok nem dohanyzok, csak tarsasagban iszom akkor is mertekkel, jol banok a nokkel..... 18eves korom ota dolgozok es egyedul elek, nem kell nelkuloznom, es mindent egyedul ertem el, kivancsi vagyok hany fiatal mondhatja el magarol ezeket ilyen korban ;)

Pedig ez lenne az alap, sajnalatos, foleg nem egy not hallgatok nap mint nap hogy milyen a parja meg egyebek, noverem 20evesen egyedul neveli a kisfiat mert az apja csak megcsinalni volt eleg nagyfiu... pff

Gaz ez az egesz ami megy :/

De hozza teszem normalis no se sok van, a 18-20as szegmensben nem sok kelloen erett van, en inkabb mar az idosebb noket keresem, volt parom 23, vele jok voltunk, csak o se volt eleg erett :)


19f

2016. ápr. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Nosram, te pl. már szimpatikus vagy, mert nem úgy beszélsz magadról mint egy darab sz@rról.
2016. ápr. 23. 02:06
 8/72 Nosram válasza:
100%

Koszi, en csak ha nagy ritkan neha ram jon akkor depizek nehany napig, de tisztaba vagyok mind negativ, mind pozitiv tulajdonsagaimmal, igy nincs miert ugy tekintsek magamra :D

Most epp nincs senkim, de majd lesz nemsokara, ennyi, a lenyeg a pozitiv hozzaallas ;) :)

2016. ápr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak a lehetőség kevés az ismerkedésre, mert egy társkeresőn pl tényleg csak egy kép alapján döntenek rólad, egy buliba úgyszintén, máshol meg senkise fog csajozni, sok csaj is írja, hogy ő elküldené az illetőt mert zavarja az utcán vagy akármi, hogy random odamegy, a föld lakossága növekszik de nem m1 kik növekednek, hogy és hol, mert itt csak pont a legszegényebbek, ahol általába egyedül marad a lány és nem tervezett terhességböl szült, meg kína, india, ugyhogy változások kellenek előbb utóbb, hogy a fejlettebb országok "fejlettebb" kultúráltabb emberei növekedjenek, mellesleg pont a karrierista gazdagabb emberek azok akik nem akarnak gyereket, vagy egyedül maradnak, vagy max 1-2 gyerek, mer akinek esze van nem szül 8 gyereket 50ezres fizetés mellett.
2016. ápr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy szerintem látva a sok panaszkodó embert, hatalmas üzletet lehet ebből csinálni, ha valaki kitalál valami módszert erre hogy összehozza az embereket, az baromi gazdag lehet, nekem vannak ötleteim csak tőkém nincs sajnos hozzá. Több embernek lesz rá előbb utóbb szüksége mint a fogyásra, edzésre.
2016. ápr. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!