Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol kérhetném meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérhetném meg a barátnőm kezét, hogy szép emlék maradjon mindkettőnknek, de elsősorban neki?

Figyelt kérdés

Ő 24 éves és nagyon romantikus alkat. Nem vaalmi szokványos éttermi dologra gondoltam, hanem inkább a természetben, vagy nem jó ötlet? Csak mert imádja a természetet. Van valami ötletetek rá?

Köszi

26F


2010. okt. 18. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
margit-sziget vagy talán egy vár...
2010. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%
Ha szereti a természetet, akkor biztos sok helyet ismer. Valami olyan helyen kellene, ahol nagyon szeret lenni... Te ismered! :) Én pl. tengerpartnak örülnék... vagy nyaralás ideje alatt...
2010. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

szia


a barátnőmet így kérték meg:


elmentek kirándulni, a jános hegyre. felértek,mondta a pasi h menjenek be a kilátóba-ez teljesen ártatlan és logikus,nem sejtett semmit- beléptek,ott volt egy terített asztal, pincér,fotós,és ott történt.


ő mondjuk elég gazdag,de hasnló változatot lehet olcsóbban is-pl piknik,és mondjuk az egyik dobozba belerakod,őt meg megkéred h anyukám vedd már ki léccia sót :)))

2010. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

szia!

Én is a János-hegyet javasolnám. Csak én a kilátó legtetejét! ha én lennék a szerencsés, biztos örülnék, hogy a város tetején kérik meg a kezem:) sok sikert!

2010. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

pénz szerencsére nem akadály, jöhetnek még válaszok!

2010. okt. 19. 10:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A parom engem Dobogokönel kert meg, terdenallva.

Szamomra ez nagyon romantikus volt, mert

1. tudta, hogy az a kedvenc helyem.

2. mert ott a föld szivcsakraja, ami szamomra egy ezoterikus pont.

S szerintem meg is lettünk ott es akkor aldva, eletemben nem voltam ilyen boldog, mint azota vele.

33/N

2010. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő azt mondta hogy elmenne velencébe. Úgy is történt eggyik este kimentünk gondolázni és a gyönyörű csillagfényes ég alatt kértem meg a kezét.
2010. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a természet jó ötlet,de hideg van. én szerintem egy jól,hangulatosan feldíszített szoba is tökéletes :) rózsaszirmokkal,gyertyákkal...aww. ^^
2010. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem az a lényeg h különleges legyen hely és ne szokványos pl szoba.

a jános hegyes eljegyzés nagyon tetszett nekem:)

de én még 1-2 éjszakára is ott maradnék a közelben egy hotelben/panzióban.

2010. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valami olyan kirándulásra, ahol van valami előre felvett szövegű idegenvezetés - nem tudok jobb kifejezést erre. És a sablon szöveg helyett, vagy végén legyen a szöveg, hogy megkéred a kezét. Pl. az aggteleki cseppkőbarlangban van egy terem, amelynek nagyon szép az akusztikája, itt fényjáték világítja meg a cseppköveket aláfestő zene kíséretében. Szervezd meg, hogy amikor odalátogattok, legyen a végén egy szöveg, hogy és ezennel Z. megkéri É. kezét.

Ha tetszik az ötlet, a részleteket találd ki te! Abban a teremben esküvőt is szoktak rendezni, biztos megoldható egy leánykérés is. Ne felejts el eldugni előre egy szép csokor virágot:-)

Ez a kirándulós leánykérés novemberben is megoldható.

2010. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!