Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem mondta senki, hogy...

Miért nem mondta senki, hogy ez a borzasztó fájdalom a szülésnél, ilyen szép emlék tud lenni pár nap után?

Figyelt kérdés
november 7 én megszületett a kisfiúnk 3350 grammal és 54 cm el. Gondoltam büszkélkedek Nektek kicsit! és elmondjam, hogy aki fél a szüléstől Ne tegye! Élete legszebb emléke lesz!!!! Normál szülés volt 18 órás, de már most újra csinálnám, pedig nagyon kemény volt!
2009. nov. 13. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez így van. én 26 óra vajúdás után szültem a lányomat, nem mondom hogy könnyű volt, de már másnap azt mondtam, hogy egy picit alszom és utána megint végigcsinálnám. Na most ebben a csodában januárban megint részem lesz. Már nagyon várom. Sok boldogságot nektek is!
2009. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisfiadhoz!
2009. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok örömöt és egészséget Nektek! :)

Én császsáros voltam, de nekem is nagyon szép élmény maradt! Pedig nekem utána fájt de kőkeményen 2 napig.

Jó babázást!

6 hetes kislány anyukája!

2009. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagy gartula nektek :) Az én lányom 4-én született, 4400 grammal, iszonyat kemény volt, de semmire sem emlékszem a fájdalomból, mikor ránézek, minden fáradtságom elmúlik :) Örülök, hogy most így történt, mert a fiam születése után gondolni se tudtam másik babára, a szülésről pedig rendszeres rémálmaim voltak még hónapokig :(

Nagyon jó hogy az ellenkező oldalt is megtapasztalhattam.

Jó egészséget és sok tejet! :)

2009. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első babánk 3750grammal született,2 óra hossza alatt, érzéstelenités nélkül...nem kértem,mert át akartam élni a szűlés természetes varázsát,és MEGÉRTE:-)

Igy volt CSODA az egész,h átéltem minden mélységes pillanatát,s közben a Párom fogta a kezem ....

2009. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hiába mondanád bárkinek, úgysem hiszi míg átnem élte! Jó egészséget nektek.
2009. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok..és majd a második bébinél ujra átélhetjük az Élet legnagyobb Ajándékának megszületését :")))
2009. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12 órát vajúdtam, azt hittem életem legszörnyűbb 3 órája a szülés...de most bármikor újra teherbeesnék, vállalva ezt is. Amikor rámtették ezt a kis piros, magzatmázas majomkát, akkor 150%ra tudtam, hogy az iszonyú fájdalom nem volt hiába!:) (persze van, aki nem szereti/szeretné ezt a látványt, de az én emlékezetembe örökre bevésődött)
2009. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sztem egy nő életében ez a legdrágább pillanat:-)

a szerelem gyümölcsének megszűletése:-)

18 hós kisfiú boldog anyuja

2009. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek.Már nekem sem kell sokat várnom,elvileg dec 7-én érkezik a kis bébikénk.
2009. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!