Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kell valakit eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valakit eljegyezni?

Figyelt kérdés
Hogyan, és hol az érdemes eljegyezni a párom?
2023. dec. 17. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez jobban kell ismerni titeket. Mindenki nagyon más.

Én pl nem szeretném, ha étterem lenne vagy nagyon nyilvános hely. Egy túra során a hegycsúcs vagy kilátó (nagy túrások vagyunk) vagy akár itthon is egy vicces szitu eredményeként :D

Viszont rengeteg barátnőmnek ez nem tetszene/tetszett volna.

Mit szeret? Beszéltetek erről?

2023. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ehhez nem árt ismerni.


Én nem szeretném soha ha tömegben vagy étteremben kérne meg, hanem otthon kettesben.


Van aki a felhajtást szereti.

2023. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami romcsi hely, gyűrű, pár kedves mondat.
2023. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont hogy nyilvános helyen szeretném, nem kell közönség de nem baj ha van, az étterem nekem tetszene mert az éttermezés a kedvenc közös programom. Otthon meg semmiképp nem szeretném, mert nem olyan helyen szeretném, ahol mindennap vagyunk, nekem az nem különleges.


Ezért kéne kideríteni, hogy ő mit szeretne. De komolyan soha egyszer sem beszéltetek erről?

2023. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És kb mikor? most leszunk mindjart 1 eve egyutt es mar volt egy szakitasunk es ezek utan is egyutt maradtunk, es erezzuk hogy ez igy helyes es majd eljegyeznem, és amugy 16 évesek vagyunk
2023. dec. 18. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
2023. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen inkabb ne.
2023. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 évesen úgy,hogy volt már egy szakítás is?Ha azt akarod, hogy valaki komolyan is vegyen titeket,akkor várjatok legalább addig,amíg mindketten 18 évesek nem lesztek.
dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!