Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Azt a nőt nagyon szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nőt nagyon szeretik, akit olyan hamar eljegyeznek, vagy elvesznek 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Valaki olyan könnyen megkapja a gyűrűt a barátjától, én meg hiába várok 2 éve, semmi, és emiatt egyre inkább azt gondolom, hogy a barátom engem nem szeret, pedig ő többször mondja, hogy szeret, de nem tudom elhinni.
2023. febr. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Én 4 évet "vártam", mire megkért. Pedig szeret. Most lesz 20 éve, hogy együtt vagyunk.
2023. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nagyon vágytam, hogy megkérjék a kezem. Most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel és igazából nem is akarok esküvőt, nem szeretem a felhajtásokat és kidobott pénznek is érezném.
2023. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még?

Nem mindenkinek jelenti ugyanazt a házasság. Eleve semmit nem tudunk rólatok, minden ember, minden pár más és más, ki ezért kéri meg hamar a nőjét, ki azért csak 10 év múlva, ki másért soha... Egymillió oka lehet. Ettől még valószínűleg szeret,az nem ezen fog múlni. A barátnőm kezét 2 hét után kérték meg, pár hónap múlva esküvő volt, na szerinted meddig voltak együtt a nagy szerelmesek? Nem sokáig...

2023. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
3%
A várható hozomány nagysága egyenes arányban van a leánylérés gyorsaságával.
2023. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
90%
Vagy nagyon kétségbeesett a pasi.
2023. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
94%
Mindig leírom, hogy beteg ez a csaj. Megszállotja a házasságnak, mintha az olyan kva jó dolog lenne.
2023. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudjuk, hogy zavar, hetente felteszel erről egy kérdést. Továbbra is feleslegesnek gondolom egy év alatt össze kapkodni az egészet. Sokkal reálisabb szépen pár évet kapcsolatban tölteni inkább.
2023. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
62%

Nem ennyire egyszerű ez a kérdés.

Legjobb példa erre én és nővérem esete. Ugyan azokkal a hátrányokkal indultunk neki az életnek, ő idén 33 éves lesz(én 31), neki már van egy férje és egy közel 1,5 éves kisfia, én meg még mindig kínlódok a párkapcsolatokkal. Mellette elkotelezodtek, mellettem nem akarnak. Pedig voltak nagy, de egyébként üres szavak.

Én most jelenleg még mindig arra várok, hogy magasabb szintre kerüljön a kapcsolatunk, de a gyerekszerepben ragadt szülők mindkét oldalról (plusz egyéb tényezők) miatt nem igazán látok erre esélyt.


2 év még azért nem a világ vége.


Öröm az ürömben, hogy legalább nem kellett 30 éves korom előtt elvalnom 1-2 gyerekkel 🤷‍♀️

2023. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
68%

Hét évet vártam rá, hogy megkérjen. Aztán meglepődött, hogy nem szokás egy esküvőt 2 hónap alatt megszervezni, hanem van, aki két évig szervezi.


Valamiért benne az élt, hogy lánykérés = házasság = gyerek az első alkalommal, és még nem akart gyereket. Elég sok feszültségtől megkíméltük volna magunkat, ha ezt tudom 😂, én sem akartam gyereket.

2023. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy nem unod még hetente feltenni ezt a kérdést.

Spec én sem akarnék elvenni egy zakkant, labilis lányt, aki annyira bele van őrülve ebbe, hogy azt sem hiszi el, ha azt mondom, hogy szeretem...

2023. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!