Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok! Ti elmentetek lemérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti elmentetek lemérni az ujjatokat? Vagy hogy lett meg a megfelelő gyűrű méret?

Figyelt kérdés
Sose láttam még senkit azért bemenni egy ékszerboltba hogy leméresse az ujját😂
ápr. 6. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Kaptam egy gyűrűt, amire direkt azt a javaslatot kapta a (most már) férjem, hogy nagyot vegyen, mert hiába vitt volna "mintát", úgyis igazítani kell. Szóval megvolt a gyűrű, aztán mentünk igazíttatni.
ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

Az eljegyzési gyűrűm nem a gyűrűsre hanem a középső ujjamra jó. Így azon hordom.


Másik pasim(meg akinek nemeket mondtam mindig) meg ugy jegyzett el hogy szülinapomra en ékszereket akartam igy vett nekem 2 gyűrűt meg lábujjgyűrűért speciel bejártuk az összes üzletet is mert vmiért sehol nincs aranyban és hihetetlen. De lett egy szép aprósokékköves végre.


Aztán a nap végén meg azt mondta hogy ő eljegyzett engem akkor mindkét kezemen is meg a lábamon is, ha tetszik ha nem vegyem tudomásul🤣

ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is vokt gyűrűm. Vett ugyanakkorát.
ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Meg első barátom az anyja ősrégen elveszett jegygyűrűjét találta meg így azzal jegyzett engem el. Azt be is vetettük. Az még romantikus is volt.:)


De volt olyan pasim is aki sima konfettiszalaggal kért meg, hogy rátekerte az ujjamra. De ugy, hogy leültettek egy székre mindenki körbe állt, ő letérdelt meg minden🤣 (nemet se lehetett mondani)aztán gratulációk:D

(3)

ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Most miért nem lehet sztorizni? Nem mindenkit kérnek úgy meg hogy a méret legyen a lényege egy eljegyzésnek. Valahol ez a legutolsó szempont csak. Mert nem ez a jelentése értelme lényege az egésznek. Hanem annál kicsivel fontosabb dolgok mint az hogy milyen szinű árú méretű legyen. Normális kapcsolatokban ezek a kérdések eltörpülnek mert a lényege a mondanivalója a jelentése az kicsit "magasztosabb" bőven.
ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez kb az hogy elindulhatsz miamiba vagy tuneziába de te azon görcsölsz melyik szinű fogkefét tedd be.
ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Az eljegyzésre együtt vettük a gyűrűket, volt nyilván próba és a megfelelő méretet választottam. A karikagyűrűket pedig ötvösnél csináltattuk, vittünk aranyat, ott vették le a méretet, bár a férjemét még így is igazítani kellett mert egy kicsit szűk lett rá.

Az exem vásárolt köves gyűrűvel kért meg anno, nem tudom hogy, de eltalálta a méretet. Őt végül otthagytam 7 hónappal az eljegyzés utàn. Már nem ment vele a kapcsolat.

ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Meg melltartobol se random veszek, gyurut plane nem csinaltatok.
ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Ékszert eddig mindig úgy vettem, hogy ékszerboltban, felpróbálva. Sosem csak úgy rendeltem bele a vakvilágba.

Ha eljegyzés a téma, akkor meg nem releváns, mert úgyis együtt fogjuk kiválasztani és a vásárláskor felpróbáljuk.

ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!