Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A jeggyűrű inkább nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jeggyűrű inkább nagyobb vagy inkább kisebb legyen? Mekkora az átlagos gyűrű méret?

Figyelt kérdés
Sajnos bajban vagyok mert barátnőmnek nulla darab gyűrűje van... Igy aztán fogalmam sincs mi a gyűrűmérete. 170 centi magas, kicsit husisabb testalkatú (olyn 77 kiló lehet) ennek ellnére nincsenek vaskos ujjai, átlagosnak mondanám. Szóval arra gondoltam hogy az átlagos, basic női méretet venném meg ami az 55-ös legjobb tudomásom szerint. Kérdésem, hogyha nem jó a méret kisebbeíteni tudják csak vagy akár nagyobbítani is?

2022. máj. 29. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Te nem jeggyurure gondolsz...edes istenem.. hanem eljegyzesi gyurure. "Nem ugyanaz??" - Nem..nem ugyanaz.


Az átlag 54-55 ös.


Legjobb a platina foglalat. Boltban nem aruljak csak rendelesre. 2x dragabb mint a feher arany! Es tartosabb,nehezebb is. Es jobb,es szebben csillog. Tehat ez a feherarany divat ez szep de olcsobb. A platina is divat, de dragabb sokkal.


Igeen jol irod, meretezest vallalnak kb barhol !!


Van akinek a classic sarga arany jon be! Szerintem nagyis. De ha a baratnod azt szereti akkor olyat adj neki.


Az a fontos hogy neki tetszen !! Tehat: nem feltetlen a divat a lenyeg.


Nekem 54 es az ujjam.

De en 170 centihez 63 kg vagyok........

2022. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Legyen inkább 56, mert az átlagnál magasabb a barátnőd, és nem is olyan vékony. Valószínűleg nagyobb is a keze.

Azt meg tudod tenni, és annyira nem feltűnő, ha nézegeted az ujjait, és közben összehasonlítod, hogy hozzád képest mennyire vékonyak az ujjai.

Amúgy no para, bővíteni még egyszerűbb is, mint bevenni. De a számlát mindenképpen tedd el! Az ékszerészt egyből meg is tudod kérdezni, hogy ha nem jó a méret, akkor helyben tudnak-e alakítani, esetleg van-e lehetőség cserére. Ezért kell a számla.

2022. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Amikor alszik, tekerj egy cérnát óvatosan az ujja köré, és vidd el az ékszerésznek/ötvösnek. Rögtön tudni fogja a pontos méretet, nem kell azon izgulni, jó lesz-e a gyűrű.
2022. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Csak szolnek..aki 170 cm az meg ATLAGOS..aki 170..


Aki 160 az mar alacsonyabb.


De konyorgom..mi az hogy 170 cm magasabb mint az atlag???


Ki irta egy seggdugasz lilliputi :D aki totyogva megy es 155 cm.. v mi..


Atlagnal magasabb a 170 cm...persze persze 🤣🤣🤣


Agyad. Az az atlagnal uresebb..

2022. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Amugy tenyleg kover a csaj. Velem egymagas 170.. es 62-64 kg helyett baszki kozel 80 aztamindenit.


Ha szep formas akkor oke, de ha lobog a hāj..


Nemtom. A virslire rahuzol valamit es megvan a meret :D

2022. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

#4-5 Igen, tudjuk, te utálod a kövéreket, mert a pasid lánytestvére kövér, és ki nem állhatod a csajt, mert mindenben jobb nálad. Millió meg egyszer panaszkodtál már róla ezen az oldalon, mert akár hájas, akár nem, baromira féltékeny vagy rá. Téged meg a stílusod miatt senki sem tud elviselni, a pasidon kívül, akit 1 évig kellett szexmegvonással büntetned, hogy kényszerből megkérje a kezed.

(Mielőtt ezzel próbálnál oltani: nem vagyok dagadt, jó alakom és kimondottan szép arcom van. Csak hányinger fog el a belőled áradó szenny miatt.)

2022. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Én 174cm bagyok, 54 kg, nem gagyok túl vékony, hosszúak az ujjaim, de 49es gyűrű kellett..

Én nem alapoznék az átlagra

2022. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat
2022. máj. 30. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szűkíttetni talán egyszerűbb ha az 55-ös pl nagy lenne, bár a köves gyűrűt utólag elég necces kisebbre-nagyobbra venni.

Az ékszerész, ahol veszed a gyűrűt, fog tudni segíteni, mi tévő legyél.

2022. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Írta, hogy nem vastagok a lány ujjai. Azért fröcsögsz így, mert féltékeny vagy a kérdező barátnőjére. Neki szerelemből fogják megkérni a kezét, a tiéd helyett meg egy virslire is szívesebben húzná fel egy normális férfi a gyűrűt.
2022. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!