Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnál, ha a pasid egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a pasid egy saját kezűleg írt vers elmondásával kérné meg a kezed?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon aranyos dolog, én meghatódtam volna. Mr férjnél vagyok, de az eljegyzésünkben nem volt semmi romantikus amiről a lányok álmodnak és nagyon bánom azóta is :(
2010. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
voltam hasonló élményben, nekem szerelmet vallott így. béna volt a vers, és szegénykét kinevettem... de aztán gyorsan kiengeszteltem! :)
2010. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha valamennyire normális a vers - azaz nem giccses vagy kinrimekböl álló, akkor esetleg lehetne róla szó.
2010. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Én nem örülnék neki. Nem vagyok romantikus, nem hatódok meg egy kreálmánytól. Szerencsére a férjem sem romantikus.
2010. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

En biztos nagyon orulnek!

Bar nem panaszkodhatom. A parom elvitt nyaralni elore felterkepezte az ekszerboltokat ahova alig tudott berangatni amikor sikerult eljatszotta a naiv turistat aki csak nezelodik aztan miutan az elado vegigkerdezte a leltart felajanlva, akkor mondta, hogy o igazabol jeggyurut szeretne...na ott nallam eltort a mecses, mert fogalmam nem volt semmirol. Este naplementekor a mutatvanyosok es turistak zajos tomegeben megkerte a kezem es elmentunk fagyizni.

Szerintem nagyon szep az ha valaki verset ir a Kedvesehez.

2010. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Igen kinosan érezném magam...
2010. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%

Verset ne. Legyen romantikus a pasi, de ne írjon verseket.

Persze a te esetedben a lány már úgy szereti a fiút, ahogy van, gondolom, minden más esetben is ilyen nagyon romantikus a fiú, tehát biztos bejön a lánynak.

2010. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

szerencsére párom ilyet sose fog,nagyon nevetnék...

vannak romantikus húzásai,de ezt soha...giccses,nyálas

23/N

2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szép gesztus. Ezzel az erővel az összes költő, aki verset írt a szerelméhez (ez gyakran feleségül kérés is volt), nyálas?
2010. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
bazzz lányok, ne öljétek már a romantikát :D
2010. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!