Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnál, ha a pasid egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a pasid egy saját kezűleg írt vers elmondásával kérné meg a kezed?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Hú ne már. Én is kínosan érezném magam, mint előttem írták, rosszabb esetben elfojtanám a röhögést. Szerintem ezzel nem öljük meg a romantikát, hogy nem akarunk magunknak egy trubadúr lovagot. Nekem a romantika messze nem a kín-rímek farigcsálása.
2010. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

Akár lepontoztok, akár nem, én sem vagyok romantikus, így elég szarul érezném magam. Szeretem az irodalmat, szeretek olvasni, de az önjelölt versírók versei sosem jók és egyébként is, kérje meg egy váratlan pillanatban és tegyen hozzá egy szál rózsát, ha romantikus.


Persze ez nem jelenti, hogy a te párod nem örülne neki, a legtöbb nő szereti az ilyesmit, de nem vagyunk egyformák, szóval, ha a párod romantikus típus, akkor nyugodtan, de azért én még mindig inkább lebeszélnélek róla.

2010. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 obpablo válasza:
78%

Sok sok gyökér nő van itt :D Mit szólnátok ha a pasitok az otthon kotyvasztott kajátokról így vélekedne, lehet így is van vele mert hát nem minden nő séf.....

A szándék, a gesztus a lényeg, persze anyagilag nem értékelhető de aki szereti és szerelemből van vele az tuti örülni fog még akkor is ha kín rímes vagy kín rímtelen....

2010. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy hatalmas puszival megköszönném a kedvességét és némi haladékot kérnék!Majd az első adandó alkalommal leráznám!Szeretőnek MB1-es az ilyen,de férjnek csapnivaló!!Persze ha számodra izgató egy Casanova az más!Ne légy annyira naiv hogy elhidd,majd egész életében Neked fog verselni!

A költői lelkek olyanok mint a méhecskék!Ahol több méz van kilátásban ott döngicsélnek!Persze tisztelet a kivételnek, és a jelenlévők mindig kivételek!!

2010. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Ha jó a vers, rögtön igent mondanék:)
2010. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jéééézusom!


Akármilyen borzalom szar-szutyok vers, az igyekezetét nézd. A férfiak 99.9999999%-ának versek terén 0 a kreativitása. Ha tényleg arra vetemedik, hogy verset írjon akkor valóban szeret és kész veled az egész hátralévő életét leélni.

Azonnal mondj igent akármilyen borzalom is a kreálmány!

2010. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Idézet: "Sokkal értékesebb a magad alkotta ajándék. - Amíg készíted, mindig arra gondolsz, akié lesz. Nem egy pillanat csak, amíg megveszed, hanem hosszú órák, esték, amíg elkészülsz. Ezalatt beépül az ajándékba a szereteted is." Kálnay Adél
2010. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
6%
Hülye,romantikagyűlölő ribanc az összes.
2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na utolsó menny vissza.. tudod oda.
2010. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt biztos anyukádnak is mondtad ugye? Nem kaptál két k.va nagy pofont?
2010. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!