Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Üdv szeretném megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pichon kérdése:

Üdv szeretném megkérni a barátnőm kezét a hétvégén de nem vettem még gyűrűt és fogalmam nincs ilyenkor csak neki kel vagy nekem is? Vagy ha vele veszem majd meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel együtt mentünk gyűrűt választani négy évvel ezelőtt. Szerintem jobb ha ő is ott lesz. Sok boldogságot.
2010. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor vegyél neki előre gyűrűt, ha nagyon pontosan tudod az ujja méretét és alaposan ismered az ízlését, egyébként melléfoghatsz.


Két alapvető lehetőséged van.

1) veszel neki egy köves eljegyzési gyűrűt, és a karikagyűrűt majd ketten választjátok ki, majd csak az esküvő után hordjátok mindketten

2) veszel egy pár karikagyűrűt előre, és ezzel kéred meg a kezét, vagy vele egyyütt a lánykérés után, hogy biztosan stimmeljen a méret meg minden. Esküvőig mindketten a bal gyűrűsujjatokon hordjátok, esküvő után átkerül a jobb kezetekre.

2010. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én eljegyzésre köves gyűrűt kaptam a Páromtól.Teljes meglepetés volt,semmit nem tudtam előre.A karikagyűrűket majd együtt vesszük meg.

Mondjuk a miénk nem olyan hivatalos több személyes előre megszervezett eljegyzés volt.De szerintem így is ugyanaz a jelentősége.

2010. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az eljegyzési gyűrűt csak te veszed és a karikagyűrűt veszitek együtt.De pl. ha csak egy sima ékszert veszel vagy gyűrű nélkül kéred meg a kezét, szerintem annak is ugyan úgy fog örülni és akkor majd közösen veszetk olyan gyűrűt amilyen neki tetszik.Vagy ha veszel, kérdezd meg h. ha nem jó a méret kicserélheted-e
2010. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat való szinüleg jobban járok ha a barátnőmmel veszem majd meg akkor .
2010. nov. 25. 10:31
 6/6 gfero ***** válasza:
ha együtt veszitek meg az már nem meglepi
2010. dec. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!